Anasayfa » Sunum Örnekleri » Fırat Taç’ın Sunumu
Fırat Taç’ın Sunumu

Fırat Taç’ın Sunumu

Fırat 23 yaşında hisleri kuvvetli, elinde şifa enerjisi olan bir genç. Sunumunun açıldığını biliyordu.

Hatırlatmakta fayda var: Gerekli durumlarda birinci dereceden yakınları kişinin haberi olmadan da sunum açtırabiliyorlar.

Fırat bana “hayatında ilginç olarak ifade ettiği şeyler olduğunu” söyleyip anlatmak istedi ama sunum öncesinde herhangi bir bilgi almayı tercih etmediğim için devam edemedi.

Fırat’ı temsil eden bir kişiyi alana aldım… Sunumun ilerleyen aşamasında “başından darbe almış bir atası” Fıratı uyandırmak ve dikkatini çekmek için alana kendiliğinden çıktı. Sadece Fırat tarafından görülmek ve bilinmek istiyordu. Bunun için de, atayı temsilen kendiliğinden alana çıkan kişi, Fırat’ı temsil eden kişinin başına vuruyor, akıllanmasını , uyanmasını ve kendine gelmesini istiyordu çünkü bir emaneti vardı ve emanetini teslim edecek uygun kişi olarak Fıratı görüyordu. Ona teslim ederek gitmeyi istiyordu.

Atasını, Fırat’ın kafasına vurmak yerine, onun bilincinin gelişmesi ve farkındalığının artması için sevgiyle yol göstermesi gerektiği, bilen birileriyle tanışmasına yardım etmesinin daha doğru olacağı konusunda ikna ettik.

Aslında enerji alanında atayla, Fırat’ı karşılaştırmamız bu aşamada yeterli geldi ve atası emanetini teslim etti ve ruhu ışığa gitti. Rahatladı…

Fırat’ı nasıl eğiteceği konusunda bir bilgimiz henüz yok…

Sunumdan sonra Fırat’ın açıklamaları ilginçti:
Devamlı başından darbeler aldığını söyledi. Ayrıca annesi Fırat’a hamile kaldığını öğrendiğinde aldırmak istemiş. Aldırmaya gideceği günün gecesi bir rüya görmüş. Rüyasında parmağı kesilmiş. Uyanmış ve tekrar uyumuş. Tekrardan rüya görmüş. Onda da parmağı kesilmiş. Sonra sırtına bir bıçak darbesi almış ve arkasını dönmüş. Arkasında gördüğü bir asker ona “sen beni tanımazsın ben Fırat” demiş. “Sen birşeyler karıştırıyorsun, seni çok kötü yapacağım” diye devam etmiş. Annesi bu rüyasından sonra bebeğini aldırmamaya karar vermiş. Sonra Fırat doğuyor. İsmini Murat olarak koyuyorlar ama nufüsa yazdırmaya gittiklerinde akıllarına bir türlü Murat ismi gelmemiş. Halbuki çok bilinen bir isim!.. Sonra amcasına uğruyorlar. Amcası “ismi Fırat olsun” demiş. Bunlarda amcayı kıramayarak bebeğe Fırat ismini koyuyorlar. Annesinin daha sonra rüyası aklına geliyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *