Anasayfa » Vildan Çolak Kimdir?
Vildan Çolak Kimdir?

Vildan Çolak Kimdir?

Genetiği ilginç olaylarla dolu bir aileden geliyorum. Çocukluğumdan beri yaşadığım farklı olaylar oldu fakat hepsi 1986 yılında yaşadığım bir “hal” ile sönük kaldı.

IMG_0039

İmza gününden bir görüntü

O zamandan beri yaşamım hiç eskisi gibi olmadı. Sanki duyu organlarıma bir yenisi eklenmiş gibi algılarım tümüyle değişti. Algılarımla birlikte maddede yaşadığım, elle tuttuğum, bir çok insana göre anlaşılması zor, benim de anlamakta, anlamlandırmakta çoğu zaman zorlandığım bir çok olay yaşadım.

Hep yaşadıklarımın bilimsel açıklamalarının olduğuna inandım. Bilim henüz bulmuş olmayabilir ama bir gün yaşadıklarımı bana açıklayacak diye yüreğimi rahatlattım.

IMG_8378

Naturel fuarından bir görüntü

Matematik eğitimi almam, çok okumam ve düşünmem, içsel kitabımı okumam, rüyalarım, içsel rehberlerim, genetik bilgelerim ve daha bir çok bana yardım eden canlarım sayesinde iç barışımı ve dengemi sağlamaya çabaladım. Fakat asıl beni rahatlatan NLP eğitimim sonunda kendi iç alanlarımda yapmış olduğum temizliklerdir. Çok fazla bilinçaltı çalışması yaptım. Bitmeyeceğini sandım. Fakat öyle bir noktaya geldim ki, şu an iç dengemi bozan “duygusal varlıkların” sayıları çok azaldı. Bu, hiç negatif duygu yaşamadığım anlamına gelmiyor. Yaşadığım negatif duyguları çok çabuk çözümlediğim, dönüştürdüğüm anlamına geliyor.

Negatif olan her şeye bakmayı, onları sevgimle, sevginin işe yaramadığı yerde bilgimle, “enerjilerimle” yüceltmeyi seviyorum. Böylelikle dönüştürüyor ve temizliyorum çünkü ben bir hizmetçi, iyi bir temizlikçi, dönüştürücü ve de yeniden düzenleyiciyim. Bu kadarla sınırlamıyorum kendimi tabi ki!

Kökcanlandırmak Sunumu, benim isim verdiğim, oluşturduğum, genetiğimden gelen şaman enerjisiyle ve de iki farklı enerjiyle/güçlerle birlikte yapılan, günden güne, ben büyüdükçe büyüyen bir çalışmadır.

Kökcanlandırmak Sunumu hayatımda olduğundan beri yüreğimde sevgiye daha fazla yer var artık. Bundan dolayı yaşam bana daha fazla dost gözüküyor…

Hep içsel barışımı sağlamaya çalışarak Dünya barışına hizmet edeceğime inandım. Bu uğurda “bilinçli” çalışanlardan biriyim…

“Karanlık, gölge taraflarınıza yüreğinizin ışığıyla bakıp aydınlatabilmeniz” için yürek ışığınızı yakmanız, büyütmeniz dileğiyle,

Dünyamız Cennetimiz Olsun!

Sevgiler,
Vildan Çolak