Anasayfa » Sunum Örnekleri » Hicran Hanım’ın Sunumu
Hicran Hanım’ın Sunumu

Hicran Hanım’ın Sunumu

Hicran hanım 40 yaşlarında eşinden ayrılmış, mühendis bir bayan. Bize kendisi başvurdu. Dini inancı güçlü olan biri. Dualar okuyarak içini rahatlattığını ifade etti. Ayrıca kişisel gelişimle ilgili birçok çalışmaya katılmış ve sorunlarına çözümler ararmış çünkü yaşamında kendisinin nedenlerini açıklayamadığı bir sürü aksilikler meydana geliyormuş.

Tabi ki bilgi almadan sunumunu açtık.

Hicran hanımı temsil eden kişi sunuma girdiğinde, kendisini çok kötü hissettiğini ifade etti. Ölen birinin enerjisinin kişiye etki ettiğini hissederek yere o kişiyi temsilen ölen birini yatırdım. Bir başka kişi de kendisi yatmak istedi.

İlk yatırdığım kişi kendisini ifade ederken ilk söyledi cümle “ben dua okunmadan gömülmüşüm” oldu. Hatta “kendisinin doğmadan öldüğünü, bedenini gelişmiş hissetmediğini” ifade etti. Diğer ölüyü temsil eden kişi de aynı şeyleri ifade etti. Anlaşıldı ki, her iki kişi de kürtaj ile alınmış çocukları temsil ediyorlardı.

Kürtaj ile alınan bebekler, aile morfogenetik alanındaki “aileden sürülen, istenmeyen, görülmeyen, uzaklaştırılan, verilen, kaybedilen” kişilerin sıkıntılarını kişinin yaşam alanına çekerler. Böylelikle kişinin yaşamında istenmeme, itilme, sürülme durumları, sıkıntıları yaratırlar.

Hicran hanımın iki kürtajı varmış. Bu kürtajları hastaneden alıp gömmemiş de!

Doğal olarak böyle bir enerjiyi yaşamına çekmiş olduğundan dolayı, eşi ve eşinin ailesi tarafından istenmeme durumu oluşmuş.

Sunum sırasında bu çocukların çekmiş olduğu sıkıntı rahatlatıldı, ışıklandırıldı. Böylelikle Hicran hanımın yaşam alanından bu enerji kaldırılmış oldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *