Anasayfa » Benden Size » Dünya Değişiyor!
Dünya Değişiyor!

Dünya Değişiyor!

Enerji çalışmaları sayesinde dünyamız değişiyor…

Birçok dalda değişiyor. Bunlardan biri de, gelecek yıllarda kimsenin kimseden bir şey gizleyemeyeceği veya yalan söyleyemeyeceğidir. Olmadığı halde bir durumu varmış gibi gösteremeyeceği, insanları kandıramayacağıdır çünkü “enerji yüklenerek” yapılan çalışmalar hızla yayılıyor.

Kökcanlandırmak Sunumunlarında devamlı insanların enerjilerine gireriz. Kimin kimden nefret ettiğini, kimin kimi sevdiğini, ne düşündüğünü, ne hissettiğini kolaylıkla anlarız.

Bu benim marifetim değil, tüm insanların marifetidir. Aslında bizler “haberdar olmadığımız için bilinçli kullanmadığımız” bir yeteneğimizi “insanlık olarak” geliştiriyoruz.

Hem İstanbul’da eski ekibimin bireyleri hem de İzmir ekibimin hepsi kendi başlarına enerjilere girebilmekte, birilerine kolaylıkla yükleyebilmektedirler.

Bunun avantajlı tarafları olduğu kadar sakıncalı tarafları da vardır ama çatalla yemek yemenin de, eğer kurallarını bilmiyorsan sakıncalı tarafı bulunur.

Bu konuda PR ajanslarının ve dünyayı biçimlendirenlerin işi zor olacak çünkü yakın bir gelecekte “yetersiz olduğu halde olmuş gibi rol yapan” ama yetersizliğini PR çalışmalarıyla kapatmaya çalışan kişileri ünlü yapamayacaklar, gündemde kalmalarını sağlayamayacaklar, öyle olmadığı halde bir tiyatro oyunu gibi önümüze serilen haberlerin asılsızlığını yutmayacağız yani insanların düşüncelerini yönetemeyecekler çünkü insanlar enerjiye girerek kimin ne olduğunu bilecekler… Kimin kime aşık olduğunu, kimin kimden nefret ettiğini çok iyi anlayacaklar…

Bizler yetenek ve güçlerimize sahip çıktıkca Dünyamız cennetimiz olmaya bir adım daha yaklaşıyor…

Sevgiler,

Vildan Çolak

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *