Anasayfa » Benden Size » Fotoğrafların Açıklaması
Fotoğrafların Açıklaması

Fotoğrafların Açıklaması

Bildiğiniz gibi Kökcanlandırmak Atölyesi olarak haftada iki defa sunum günümüz oluyor. Hem sunum günlerinin ilanlarını hem de yapılan sunumların fotoğraflarını sayfamızda yayınlıyoruz.

 

İlanları yayınlamakta sorun yok da, fotoğraflar konusunda değişik yorumlar almaktayız. Doğrusu, bu yorumlar bize komik ve eğlenceli geliyor; gülmek için de vesile oluyor ama ne yaptığımız fotoğraflardan pek anlaşılamadığı için “istek” üzerine açıklayalım dedim.

 

Sevgili dostlar, fotolarda sık sık yerlerde yatan kişiler görüyorsunuzdur. “Tabi ki bu görüntüler ekibimin “kaytarmak” için yaptıkları ölü numaralarıdır. Yatarak saatlerin geçmesini beklemektedirler.” gibi gözükse de, öyle değildir; sunum açtığımız kişilerin enerji alanlarına etki eden ataların canları yüklenilmekte ve onların canları rahatlatılmaktadır.

 

Eskiden ataların canlarını da kendim rahatlatmaktaydım ama uzun bir zamandır bu işin sorunluluğunu ekibimi eğiterek onlara verdim. Diyebilirim ki, ekibimin her elemanı ölü rahatlatmakta uzmandır.

 

Bazen kişilerin üzerlerinde yastıklar görüyorsunuzdur. ” Bizim buralarda alış-verişler yastıklarla olur” dersem yalan söylememiş olurum çünkü o yastıklara gerekli enerjiler yüklenerek, gerekli durumlarda kullanılmaktadır. İşe yarıyor mu? Yaradığını deneyimliyoruz. Önemli olan da bu!

 

Kimi zaman da birilerini koltuk tepelerinde görüp “ne bu ya; kafayı mı yemişler” diye düşünebilirsiniz. Size hak veririm böyle düşünürseniz de… Yüklediğim enerji eğer, kendini çok yukarlarda, çok güçlü hissederse, o zaman yüklediğim arkadaş da kafayı yemiş gibi kendinden geçerek koltuk tepelerine zıplayabiliyor. “En güçlü benim; burayı mahv edecem; girme bu alana, canına okurum” gibi sözlerle içmiş kafasına ulaşabiliyor. Yani bedavadan kafa, iyi hale gelebiliyor…Bazen bu enerjilerin bizi sarhoş ettiğini düşünmüyor değilim.

 

Fotolarda gördüğünüz her karenin sunum içerisinde bir anlamı olmaktadır. Bu anlamı maalesef burada biz hissediyoruz ama fotolar size bunu tam yansıtamamaktadır.

 

Fotolar, en azından Kökcanlandırmak Atölyesi olarak iki gün çalışsak bile ( daha fazla çalışmam da mümkün değil), yoğun olduğumuzu, danışanlarımızın alanını rahatlatırken aynı anda da Dünyaya, dolayısıyla da sizlerin alanına da hizmet verdiğimizi göstermek içindir.

 

Bilin ki, bu çalışmayla Dünyamızın cennetimiz olması için ekibimle birlikte çabalıyoruz. Bu işi sevgiyle yapıyoruz. Çok ağır sunumlara rağmen, eğlenerek de çalışmaya çabalıyoruz. Böylelikle şifa verirken, negatif duyguların üretilmemesine de gayret göstermiş oluyoruz.

 

Biz bunu yaparken Dünyaya, “senin için çalışıyoruz” mesajını da vermiş oluyoruz.

 

Evet, bu fotolar hiçbir zaman yaptığımız işi anlamlandırmayacak ama “Dünyanın ve sizin yanınızda olduğumuzun” mesajı olduğu için çalıştığımız sürece yayınlanmaya devam edeceğim.

 

Hepimizin Dünyasının cennet gibi olması dileğimle,

 

Sevgiler,

Vildan Çolak

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *