Anasayfa » Benden Size » İstemek
İstemek

İstemek

Bir şeyleri istiyoruz ama yaşam onları karşımıza serdiğinde onlara dokunup tutacak güce, donanıma ve imkanlara sahip miyiz?

Kökcanlandırmak sunumunu açtırdıktan sonra genel temizliğin ardından kişilerin talepleri doğrultusunda çalışırız. Bu talepler çoğunlukla iş ve aşktır. Bazen de sağlık konusu olur.

Ayrıca danışanlarım ara ara, yaşamlarında tıkanıklık olduğunu hissettiklerinde, bu tıkanıklığı niyet ederek bir veya iki sunum açtırır.

Çok sevdiğim genç bir danışanım da bir ay önce bana böyle bir sunum açtırdı. Sunumda kısmeti üzerine çalıştık.

Beni bilen bilir. Hiçbir zaman ne asistanım ne de ben kişilere “enerji alanınız temizlendiğinde hayatınıza aşk, iş, para gelir; giden sevgili veya eş kapında belirir; hayallerinize kavuşursunuz “demem””. Engellerin bize düşen kısmını ortadan kaldırırız; gerisi kişinin potansiyeline kalmıştır.

Tıkanıklık, sadece büyü, varlık, ah-beddua, lanet gibi nedenlerden dolayı olmaz ki!

Yaşadıklarımız ve yaşadıklarımız neticesinde ürettiğimiz negatif duygular, değer ve inançlar var. Ayrıca sosyo kültürel düzeyimiz, eğitim seviyemiz, fiziksel yeterliliklerimiz gibi birçok etken de istediğimiz ile aramızda tıkanıklık yaratabilir.

Diyebilirsiniz ki, ” amaaa evren bana yolum açıldığında tam anlamıyla istediğim şeyi önüme getirecek! O zaman hiçbir sorun olmadan, istediğime ulaşmanın mutluluğunu ve doyumunu yaşayacağım!”

İyi de, bir çoğumuz doğru düzgün kendimizi tanımıyoruz ve ne istediğimizi bile tam olarak bilmiyoruz. İsteklerimiz, yaşam alanlarımızdan birine uyarken diğerine uymayabiliyor. Bir yönümüz isterken diğer bir yönümüz ise anlamsız bulabiliyor.

İçsel olarak bütünleşmeden, evrenin kafasını da karıştırırız.

Bu genç danışanımla sunumunun açılmasından iki-üç hafta sonra telefonda konuştuk. Bana güzel bir haber verdi. Dört sene önce biriyle tanışmış. Oldu olacak derken aralarında hiçbir şey olmadan görüşmeleri bitmiş. Bu erkek, sunumdan sonra onu tekrardan aramış. Bu sefer iki defa özel görüşmeleri olmuş ve her iki taraf da çok memnun kalmış.

Buna çok sevindim tabi ki. Fırsatı değerlendirerek sizlerin de bilmesi adına geribildirim yazmasını istedim.

Aradan bir hafta geçti ve danışanım, bana ayrıldığını bildirdi. Adama, “bir daha beni arama” demiş. Adamdan bazı istekleri olmuş ve onları adam yerine getirmemiş.

Acaba burda korkular ve korkular doğrultusunda beklentiler/talepler olabilir mi? Canımı yakma, üzme beni talepleri mesela…

Hani evrenin kanalından istediğimiz ne ise o bize gönderiliyor ya, bilmemiz gerekir ki, bu gelen iş, sevgili, eş yani her neyse, o kanalı tıkıyan yukarda bazılarını yazdığım, bizim negatif durumlarımıza bulaşarak, üzerine giyerek geliyor.

Bu nedenle bizlerin usta bir “negatif duygu ve düşünce temizliyicisi” olmamız şarttır. Geleni bozmadan, onu parçalayıp fırlatmadan kendi korku, öfke, nefret gibi duygularımızı fark edip dönüştürebilmeliyiz.

Tabi ki, ilk öncelik Kökcanlandırmak sunumlarınındır. Alanımızda büyüler, büyücüler, negatif varlıklar gibi kişilerin temizleyemeyeceği negatiflikler varsa onların temizlenmesi gerekir.

Unutmayın şifalanmak holistiktir. Bir konu üzerinde fiziksel, eterik, duygusal, zihinsel ve ruhsal alanlarda bütünsel çalışmalıyız. Ancak o zaman bütünleşiriz.

Dünyanızın cennetiniz olmasına biraz olsun katkı sağlamak amacıyla “içsel dönüşüm yolu” kitabını yazdım. Alıp okursanız ve bana geribildirim verirseniz çok sevinirim. Sizlerin düşünceleri, karşıt fikirleri beni geliştirecektir. Karşıt fikirlerinize verdiğim cevaplar da sizleri geliştirecektir. Birlikte büyüyebiliriz.

Dünyanız cennetiniz olsun dileğimle,

Sevgiler,

Vildan Çolak

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *