Anasayfa » Benden Size » Pozitif Büyüler
Pozitif Büyüler

Pozitif Büyüler

Sıkıntı, acı ve üzüntülerimiz aslında çok değerlidir. Aynı sinir sistemimizin bedenimizdeki bir sorunu bize acı ile bildirmesi gibi negatif duygularımız da enerji alanımızda “normal olmayan bir durum olduğunun” sinyalini verir.

 

Bildiğiniz gibi ben bir şamanım. Bunun anlamı da, Dünyanın farklı enerji alanlarını ve boyutlarını görebilme, gerekirse enerji bedenimle o boyutlara geçiş yapabilme yeteneğimin olduğudur.

 

Bu çok ağır, çok zorlu ve de bedelleri yüksel olan bir yetenektir. Bunu özellikle yaşamlarını monoton ve de değersiz görenlerin “aaa ne güzel bende de böyle bir yetenek olsa da yaşamıma heyecan girse, daha değerli olsam” gibi bir cahillikle bu alanlarda dolaşanlar ve “açılmak” adına her türlü enerjilere kendilerini bulaştıranlar için söylüyorum.

 

Kişi kendisine değerler katarak ancak kendisini değerli hissedebilir. Enerji alanlarına bulaşmadan da yaşamına anlam katabilir.

 

Konudan biraz saptım ve daha fazla ilerlemeden hemen dönüyorum:)

 

Şaman olduğum için kişinin enerji alanını görebiliyorum. Bu da bana çok fazla deneyim kazandırmaktadır.

 

Ayrıca enerji alanlarına müdahale etme ve enerjileri değiştirme yetkim de var. Böylelikle de görebildiğim her türlü büyüyü çözebiliyorum.

 

En zorlandığım büyüler pozitif enerjiyle yapılmış veya pozitif enerjiyle sırlanmış büyülerdir. Bu büyülere bakıldığında sadece ışık yumağı görülmektedir. Ancak o ışık yumağının arkasına geçtiğimde büyünün formunu görebiliyor ve o zaman onu değiştirip dönüştürebiliyorum. Bu da kolay olmamaktadır.

 

Normalde büyüye maruz kalındığında kişinin bilinçaltı büyünün varlığını hisseder ve kişiyi huzursuzlandırır yani negatif duygularla “akışımı engelleyen bir cisim var” diye sinyal verir. Mesela “başıma bir şeyler gelir” korkusuyla, “zorunlu haller dışında evden dışarı çıkamayan” bir danışanımın alanından çok fazla “ölmesi niyetine” yapılan büyüler temizlemiştim. Danışanımın bilinçaltı, büyüleri fark ettiği için danışanıma korku duygusuyla uyarıda bulunuyordu. Danışanım da, elinden gelenin en iyisini yaparak, evden dışarı çıkmayarak, kendisini “koruyormuş” gibi hissetti.

 

İş, pozitif ile sırlanmış büyülere gelince değişiyor. Bilinçaltımız bu büyüleri negatif yani tehdit olarak algılayamıyor. Siniri alınmış veya uyuşturulmuş organ gibi, büyünün kişinin hayatına yaptığı müdahaleyi kişi huzursuzlanarak hissedemiyor. Tam tersine, normal olmayan davranışlarını normal olarak algılıyor. Kabul noktasını fazla yaşıyor.

 

Bilinçaltı da büyüyü olumlu gördüğü için ona uyum sağlıyor ve onun tarafından kolay yönlendiriliyor.

 

Eğer bir şaman olmasaydım yani görerek değil de hisleriyle şifa veren biri olsaydım, ben de bu büyüleri anlayamayabilirdim. Anladığım halde bile, çözümü beni zorlamaktadır.

 

Neyse ki bu büyüler karşıma fazla çıkmıyor yani bu büyü formüllerini bilen çok kişi yok.

 

Kökcanlandırmak Sunumlarının literatüründe bu tür büyüleri yaparak insanların canına okuyan büyücülere “ibnetör” ismini koyduk. Bu ibnetörlerin de zamanı azalıyor çünkü Dünya, onun canına okuyanlara gereken ne ise onu yapmaya başladı.

 

Bundan dolayı size tavsiyem büyü yapmayın, büyü yaptırmayın. Eğer yaptırdıysanız da “tövbe” etmeye başlayın.

 

Dünyamızın cennetimiz olması dileğimle,

 

Sevgiler,

Vildan Çolak

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *