Anasayfa » Neden Kökcanlandırmak Sunumuna İhtiyacınız Var?
Neden Kökcanlandırmak Sunumuna İhtiyacınız Var?

Neden Kökcanlandırmak Sunumuna İhtiyacınız Var?

İnsanın “yaşamın değişken doğasıyla” baş edebilmesi, başarılı ve mutlu olabilmesi için öncelikle “sağlıklı bir algı sistemine” ve yaşam yolunda yürümesini sağlayacak “enerjiye/güce” ihtiyacı vardır.

Algılarımızı bozan ve enerjimizi/gücümüzü bloke eden, sömüren etkenler çok çeşitlidir: Bulunduğumuz ortam ve şartlarımız, fiziksel görünüşümüz, negatif düşünce kalıplarımız, ebeveyn sorunlarımız, anne karnı veya çocukluk travmalarımız gibi etkenlerin yanında; atalarımızın sıkıntıda olan canları, veballeri, negatif varlıkların etkileri, “ah, beddua, lanet, büyü” gibi çoğunlukla “bilinmeyen” ama bir şekilde hissedilen nedenler de etkenler arasına girmektedir.

Tüm bu olumsuzlukların bizi veya bir yakınımızı “dönemsel olarak” ya da “tüm yaşam sürecinde” etkilemesiyle kalınan çaresizlik hissine karşı Kökcanlandırmak Sunumu bir çözüm olarak oluşturulmuştur.

● Danışanlardan bilgi alınmaması
● Kişileri tanımadan, uzaktan, hatta kişinin üzerine şifa çalışması yapıldığından haberi bile olmadan sunum açılabilmesi
● Kimin sunumunun açıldığının zihinlerin devreye girmemesi için gruba söylenmemesi
● Alana çıkan kişilerin neyi canlandırdıklarını bilmeden hissettiklerini dile getirmeleri
● Listede olmamasına rağmen kişiye etki eden bir enerji, kendiliğinden yüklenen bir kişi tarafından hissedilmişse bunun da çözümlenmesi
● Sunumu açılacak kişiyi bir başkasının temsil etmesi
● Kişinin iki kişi tarafından temsil edilmesi
● Sunumda çıkanların şifalanıp şifalanmadığının “kontrol” edilmesi, eğer şifalanmadıysa üzerinde yeniden çalışılması
● “Bakılacak negatif etkilerin” bir listesinin bulunması
● Kişinin özellikle bastırılmış/unutulmuş travmalarının ortaya çıkarılıp çözümlenebilmesinin yanında ataların karanlık/negatif enerjilerle yaptıkları anlaşmalar ve soyun bu anlaşmalara kurban edilmesini çözümleyebilecek kadar derinliğe/etkiye sahip olması
● Alana doğrudan doğruya müdahale edilip “şifa enerjileriyle” temizlik yapılması
● Kişinin soyu şifacı bir kanal ise, bu kanalın farkına varılması, kişinin yaşam fonksiyonunu bulmasına aracı olunması
● Sunum sonunda kişinin aldığı şifanın onurlandırılması
● Tüm bu ağır çalışmanın hareketli ve eğlenceli bir ortamda gerçekleşmesi
● İzleyicilerin/katılımcıların ortaya çıkan hikâye ve bu hikâyeyi hissedişleri sayesinde bilgilenmesi, korkularından arınması Kökcanlandırmak Sunumunu geniş bir yelpazeye ve derinliğe taşır.

Düşüncemizi ve duygularımızı dönüştürerek pozitif düşünmek/hissetmek, farkındalığımızı artırmak, bedenimizi zinde ve sağlıklı tutmak, doğru nefes alabilmek gibi çalışmalar çok önemlidir ama yeterli değildir. Eğer kişinin üzerinde “ataların veballeri/sıkıntıları, negatif varlıklarla yaptıkları anlaşmaları, büyü, ah, beddua, lanet, farklı yaşam formlarının müdahalesi” gibi negatif etkiler varsa, bunlar iyileştirici çabalarımıza sekte vururlar ve yeterli verimi almamızı engellerler; hatta herhangi bir hastalığımız varsa, o hastalığımızın tedavisini bile bloke ederler.

Bu tür negatif etkilere inanmamak sadece gözü kapatmak, arkayı dönmek veya etkileri başka nedenlere bağlamaktır; bu onu ortadan kaldırmaz, ama tam tersine, “yok saymak” güçlendirir. Ancak Kökcanlandırmak Sunumunun listesinde bulunan negatif enerjilerin çoğunu temizleyebilmek için o enerjilerden daha güçlü ve onlara etki edebilecek “yetkiye” sahip şifa enerjilerini kullanmak şarttır. Her şifa enerjisi farklı yetki alanlarına sahiptir.

Bu doğrultuda Kökcanlandırmak Sunumu size iki aşamada hizmet eder:

● Birincisi, size etki eden durumun hikâyesini ortaya çok doğru bir şekilde çıkararak sizlere sunar. Böylelikle kendinizle ilgili daha fazla şey öğrenmiş olursunuz ve farkındalığınız artar.
● İkincisi ise, ortaya çıkan her türlü negatif durum sizin yerinize şifalandırılır, içsel gücünüz/enerjiniz artar ve yaşamı daha iyi algılarsınız.

Siz bu tür etkilerin üzerinizde olmadığına emin misiniz?

Bu etkilerle yaşamayı mı tercih edersiniz, yoksa bu negatif etkilerin ortaya çıkarılıp sizin yerinize temizlenmesini mi?

Tüm bu negatif etkiler sizin için, sizin yerinize Kökcanlandırmak Sunumu tarafından temizlenir…

Bu çalışma sayesinde, tüm insanlığın ortak yaşanmışlığının bilgisini hafıza gibi kapsayan morfogenetik alanda temizlik sağlanarak, gelecek nesillere daha temizlenmiş, arındırılmış bir miras bırakılır.

Kökcanlandırmak Sunumu bu hizmet aralığında sizin ihtiyacınızı karşılar.

Ne kadar erken, o kadar iyi!

Dünyanızın Cennetiniz Olması dileğimle…

Sevgi ve Saygılarımla…
Vildan Çolak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *