Anasayfa » Kökcanlandırmak Sunumu
Kökcanlandırmak Sunumu

Kökcanlandırmak Sunumu

Kökcanlandırmak Sunumu , bizi besleyen enerji kanallarındaki, yani köklerimizdeki tıkanıklıkları ortaya çıkaran ve çözümleyip şifalandıran çalışmalar bütünüdür. Şifalandırma bu köklerde canlanmayı sağlar. Tüm sıkıntılarımız enerji akışımızın az olması veya hiç olmamasındandır. Akış olmadığında elimizin kolumuzun bağlı olduğunu, çıkış olmadığını sanırız. Enerji az olduğunda sevgiyi hissetmek yerine acıyı, üzüntüyü hisseder, başka köklerimizden gelen enerjiyi kullanarak öfkelenir, kızar, nefretle hareket ederiz. Halbu ki akışın dengede olduğu durumlarda gücümüz olur. Çünkü korku duymaz, sevgiyi yüreğimizde hissedebilecek gücümüz olur. Gücümüz olduğu zaman her şeyin üstesinden gelebiliriz.

Kökcanlandırmak, grup çalışmasıyla veya bireysel olarak tıkalı olduğumuz alanları canlandırma , sahneleme yapılarak bize sunar. Hem bilincimiz içinde bulunduğumuz durumun farkına vararak daha iyi değerlendirir, hem de kullanılan farklı iki tür enerjiyle şifalandırılmış oluruz.

Köklerimizi tıkayan nedenler çok farklı olabilir. Atalarımızın sıkıntıda olması veya başkalarına verdikleri sıkıntıların ağırlığı, ahlar, lanetler, obseler, programlanmış enerjiler( büyüler, değer ve inançlar, yeminler, takıntılar…) negatif varlıklar, duygusal travmalarımız, beslediğimiz duygu varlıklarımız bu tıkanlıkların nedenlerinden bazılarıdır.

Kökcanlandırmak’ın iki farklı çalışması vardır. Bazı konular grupla canlandırılır, bazıları ise bireysel seansta benimle birebir çalışma yapılarak çözümlenir. Birebir çalışmalarda da canlandırma ve başka uygulamalar kullanılır. Ama esas şifalandırmayı reiki gibi şimdiye kadar ad koymadığım ve koyup sınırlandırmak niyetinde olmadığım iki farklı ruhsal enerji yapar. Ben sadece bu enerjilere aracı olurum.

Çalışmada öncelikle negatif olan, tıkanmaya neden olanlar ortaya çıkarılır. Ne olduğu anlaşılır. Sonra da şifalandırma aşamasına geçilir. En son aşamada da tüm çalışma meleklerin ve ruhsallığın enerjisiyle koruma altına alınır.

Negatif alanlarımıza bakıp anlamadan onları pozitife dönüştürmek mümkün değildir. Negatif derken, insan doğasına uygun olmayan, pozitif derken de insan doğasına uygun, insanı güçlendiren, büyüten ve sevgisini çoğaltan enerjiler olarak ifade etmektiyim. Kökcanlandırmak, negatifi pozitife dönüştüren güçlü ve gücünü 1500 sunumun üzerinde sunumla ispatlamış bir çalışmadır. Pozitife dönüştürürken hem enerjiyi değiştirip, dönüştürürken, hem de bilincin farkındalığını yükseltir. Bilincin farkındalığının yükselmesi önemlidir. Çünkü şifalandırılmış enerji yaşam alanımıza ancak irademizin müsaade ettiği oranda girer.

Kökcanlandırmak sunumunda oturduğunuz yerden kendi gerçek hikâyenizin sahnelenmesine tanıklık edersiniz.

Grupla ve bireysel yapılan bu çalışmayı anlatmak çok zor olduğu için; “Kökcanlandırmak anlatılmaz, ancak yaşanır” diyoruz.

Farklı bir deneyimi ve mucizeyi bizlerle birlikte yaşamanız dileğiyle….

Böyle bir çalışmayı bu kadar zor bir dönemde, geçişte biz insanlığa sunan tüm ruhsallığa binlerce defa teşekkür ederim…..

Sevgiler,