Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Alana Giren Kişiler Canlandırdıkları Kimliğin, Varlığın Etkisine Giriyorlar Mı, Yoksa Bilinçleri Yerinde Mi?
Alana Giren Kişiler Canlandırdıkları Kimliğin, Varlığın Etkisine Giriyorlar Mı, Yoksa Bilinçleri Yerinde Mi?

Alana Giren Kişiler Canlandırdıkları Kimliğin, Varlığın Etkisine Giriyorlar Mı, Yoksa Bilinçleri Yerinde Mi?

Sunum sırasında -sunuma katılanların geribildirimlerinden okuyacağınız gibi- canlandırdığımız kimliğin duygularını olduğu gibi hissetmekteyiz ve hatta bedensel bir sorunları, hastalıkları da varsa onun da canlandırıldığını ifade etmemiz gerekmektedir.

10646769_821087887923012_4161518411827603423_n.jpg

Sunumlarda enerjisi yüklenilen varlığın duyguları hissedilir. Kişi bu duyguları hissederken kendisinin de bilincindedir…Anlatılmaz, ancak yaşanır!

Bütün bu canlandırmalar esnasında bilincimiz yerindedir. Bu, çok farklı bir duygudur. Anlatılması çok zor olduğu için sunumlarla ilgili “Anlatılmaz, ancak yaşanır.” diye bir sloganımız vardır. Sunum bittiği anda, yani kişinin enerji alanını kapattığımda veya kişiyi alan dışına çıkarttığımda ise bu etki anında sona ermektedir.

Sunumlarda aynı zamanda hem yöneticilik, hem de canlandırma ve sahneleme yapmaktayım. Eğer bilincim canlandırma yaptığım sırada yerinde olmamış olsaydı, sunumu idare etmem mümkün olmazdı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *