Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Eşime Sunum Açtırmak İstiyorum Ama O Karşı Çıkıyor…
Eşime Sunum Açtırmak İstiyorum Ama O Karşı Çıkıyor…

Eşime Sunum Açtırmak İstiyorum Ama O Karşı Çıkıyor…

1390517_568314206648307_8744821600922795067_n.jpg

Kişinin algılarına etki eden bir negatif bir durum varsa, kişinin şifalanıp güçlenmesini istemez. Bundan dolayı birinci derecede yakınlara onların izni olmadan sunum açma hakkı tanınır.

Sunum açılabilmesi için ya kişinin ya da yakınlarının izinleri gerekmektedir. Normal şartlarda bu tür çalışmalarda kişinin kendi iradesiyle, izniyle alanına girilir ama kişi bir büyünün etkisindeyse, durumunu idrak edemez ya da negatif varlık etkisindeyse de, bu negatif varlık şifalanmasına müsaade etmez. Ayrıca sunumu açılması istenen kişi enerji alanına inanmayan, tepki gösteren bir inanç sistemine sahip olabilir. Bundan dolayı Kökcanlandırmak Sunumu, kişinin kendisi dışında, birinci dereceden akrabasının iznini de kabul eder.

Eş, çocuklar, anne-baba, kardeşler için onların haberi olmadan sunum açılabilmektedir. Bunun yanında, kişinin üzerinden, kontrol amaçlı bir başkasını alana çıkarabilirim ama o kişinin herhangi bir durumuna -çok gerekli görmediğim takdirde- müdahale edemem. Aksi takdirde sunum gerçekleşmez ve çözümleme, şifalandırma amacına ulaşmaz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *