Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Kökcanlandırmak Sunumları Köklü Bir Çözüm müdür; Yoksa Daha Sonraki Süreçte Eski Olan Aynen Tekrar Eder mi?
Kökcanlandırmak Sunumları Köklü Bir Çözüm müdür; Yoksa Daha Sonraki Süreçte Eski Olan Aynen Tekrar Eder mi?

Kökcanlandırmak Sunumları Köklü Bir Çözüm müdür; Yoksa Daha Sonraki Süreçte Eski Olan Aynen Tekrar Eder mi?

Bazı durumlarda çözümler köklü olduğu gibi bazılarında da olmuyor.

Ataların ruhlarını rahatlatmada, obselerde, büyü çözümlerinde, ataların yaptığı antlaşmalarda çözümler köklü oluyor. Fakat bazı varlıkları alandan yolladıktan sonra kişinin iradesi, onları geri çağırabiliyor. Ayrıca büyü çözüldükten sonra büyü yaptırılmaya devam ediliyorsa, bunu da engelleyemiyorum.

1426512_842214045810396_2790731735310699235_n.jpg

Her ilacın herşeye iyi gelmediği gibi her şifa çalışması da belirli bir aralıkta şifa verir…

Perileri yollamakta zorlanıyorum; çünkü kişiler perilerinden ayrılmak istemiyorlar. Kişinin isteği/gönlü perilerden yana olduğu için, benim perileri onların alanından dışarı atmam gereksiz bir çaba oluyor. Ben yollasam da tekrardan kişinin isteğiyle periler alana girebiliyorlar. Artık yollamıyorum da! Perileri kişinin iradesine bırakıyorum.

Ayrıca sunum açtırdıktan sonra kişi birilerinin hakkını yiyerek, kişileri üzerek üzerlerine ah-beddua alabilir. Bunu da engelleyemeyiz.

Kökcanlandırmak Sunumlarında kişinin alanı temizlenmekte ve bunun etkileri de kişide görülmektedir. Aynı bir evin temizlendikten sonra temiz halinin korunabilmesi için gerekli önlemlerin alınması ve gerekenlerin yapılması gibi, kişinin negatif durumları tekrardan alanına sokmaması için gerekenleri yapması şarttır. Aynı şekilde hastalanan bir kişinin, iyileştikten sonra tekrardan hastalanmayacağının garantisi olmadığı gibi Kökcanlandırmak sunumuyla alanı temizlenen bir kişinin tekrardan bu tür etkilere maruz kalmayacağının da garantisi yoktur. Hasta olmamak için bağışıklık sistemimizi güçlendirdiğimiz gibi negatif etkilere maruz kalmamak için de içsel gücümüzü olabildiğince kuvvetlendirmemizde fayda vardır. Bunun da ilk şartının “Dünyamıza, yaşamımıza, bedenimize, algılarımıza kısaca sahip olduğumuz her şeye sahip çıkmak” olduğu düşüncesindeyim.

Bunun dışında, sunum sonrasında tavsiye ettiğim: Kişinin kendine uygun bir teknikle “duygu dönüşüm çalışmalarını” yapmasıdır.

Kökcanlandırmak Sunumlarının başlarında alanlarını temizlediğim, yakınımda bulunan insanları tekrardan kontrol ettiğimde “alanlarının temiz olduğunu” gözlemledim. Sadece yeni eklediğim maddelerde sorunlar çıktı. Zaten o maddelere de bakmamıştım. Bu da şunu gösteriyor ki, alanlarını temizledikten sonra “yaşamına sahip çıkan ve yaşama akan” insanların alanları olabildiğince temiz kalmaktadır, fakat bunun da maalesef hiçbir garantisi yoktur. Aynı şekilde, farklı enerji alanlarına girip çıktığım için devamlı saldırı ve negatif etki almaktayım, sık sık bundan dolayı kendimi temizlemekteyim, yaşamıma sahip çıkmam bu durumda beni bir yere kadar koruyabilmektedir; tam koruma sağlamamaktadır.

Bu durumda önemli olan, kendimizin yapabileceği şartları olabildiğince bizim sağlamamız, gerisini ise şifacılara bırakmamızdır. Bu açıdan tüm gönlüm “Dünyanın gerçek şifacılarının iyileşip hizmetlerine geçmelerini” dilemektedir. Sahte şifacıların ise bilip bilmeden konuşarak, “sevgi ve sevgi türevli kelimeleri” kullanarak yanlış bilgileri doğruymuş gibi zihinlere sokarak, ortamı kirletmelerinin bir gün ortadan kalkmasını da yürekten istemekteyim.

Biz Dünyaya yanında olduğumuzun mesajını tüm yaratılan her şeye saygı ve sevgiyle yaklaşarak, yüreğimizi akıtarak verirsek; Dünya iyileşmek için gücünü bizden alacaktır. Yüreğimizin saf sevgisi aslında Yaradana aittir. Bir bakıma yüreğimizden akan sevgi, “Yaradanın Dünyayı desteklemek için bizim vasıtamızla akmasıdır” da diyebiliriz.

Böylelikle Dünya, bu destek ile gücünü toparlayabilecek ve şifacılarının yaralarını iyileştirmek için de gerekeni yapacaktır. Kendini toparlayan şifacılar, “hizmet dallarında” gereken gücü, etkiyi yapabildiği için bizleri iyileştirebilecektir. Ancak o zaman bizlere etki eden, baş edemediğimiz negatif durumların etkileri azalabilir. Şu an Dünya yaralı olduğu için kendisini iyileştirecek şifa kanalları yeterli çalışmamaktadır. Bunun sıkıntısını da bizler yorgunluk, bıkkınlık, acı, üzüntü, şiddet gibi negatif etkilerle yaşamaktayız. Başka boyutların varlıkları, karanlık enerjiler ortalıkta kol gezmektedir. Bunları yerli yerine koyacak ve sistemi dengeleyecek olanlar ancak Dünyanın şifacı kanalları ve o kanallara hizmet eden aileler/ocaklardır.

Bu nedenle, Kökcanlandırmak sunumlarıyla şifalanan kişilerin “Dünyanın düzenlerinin karışık olması” nedeniyle tekrardan “karışmamasının” garantisini verememekteyiz, ama en azından bizden sonra dikkat ettikleri takdirde daha rahat bir durumda olduklarını gözlemledik.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *