Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Kökcanlandırmak Sunumları Nasıl Yapılıyor?
Kökcanlandırmak Sunumları Nasıl Yapılıyor?

Kökcanlandırmak Sunumları Nasıl Yapılıyor?

Bu bir grup çalışmasıdır. Sunumun açılacağı gün, daha önceden randevu almış, sunumu açılacak olanlardan “bazıları”, katılmayacak olanlar için görevlendirilecek kişiler (ekibim) ve sunumda izleyici olarak bulunmak isteyenler bir araya gelir. Randevu almış kişiler arasından kimin sunumunun açılacağına kendim, spontane olarak karar veririm. Bu nedenle randevu verilirken, “Sunumunuz şu vakitte açılacaktır.” şeklinde belli bir saat söylenmez.

Kimin sunumunun açılacağını, ortamda bulunan kişilerin zihinlerinin devreye girmemesi için (sunum sahibi hariç) söylemem. Sunum sahibi çalışma esnasında atölyede bulunsa bile, yerine onu temsil etmesi için grubun içinden birini seçerek yanımdaki koltuğa oturturum ve ona (temsili kişi) kişinin enerjisini yüklerim. Aynı zamanda ben de kişinin enerjisine girerim. Böylelikle kişinin iç enerjilerinin durumunu daha iyi hissederek sunumun nasıl bir yolla akacağına karar veririm.

10615338_568312389981822_2474627139728141338_n.jpg

Sunumlar gurupla yapılır…Kişi hakkında herhangi bir bilgi alınmadan sunum açılır…

Alana, grupta bulunan kişileri (eğer istiyorlarsa), ne yüklediğimi dile getirmeden alırım ve ne hissettiklerini öğrenirim. Böylelikle kişinin içinde bulunduğu enerji dünyasını tiyatro oyunu sahneler gibi gruptaki kişilerle canlandırmış oluruz.

Burada ilginç olan, kişinin enerji alanını sahneleyen kişilerin zihinlerinin ne olduklarını bilmeden, sadece hissediş yoluyla enerjiyi ifade etmesidir. Bazen de bu sahnelemeye kişiler ben onları herhangi bir enerji olarak yüklemeden, kendi kendilerine çıkarlar ve duygularını dile getirirler.

Sunum öncesinde, sunum sahiplerinden haklarında herhangi bir bilgi alınmaz. Sunumda ortaya çıkanlarla kişinin yaşamı ve hissedişleri örtüştüğünde, sunumun güvenilirliği benim açımdan test edilmiş olunur. Sunumların güvenilirlik oranı çok yüksektir. Aksi durumda zaten bu çalışmayı yapmanın bir anlamı yoktur. İnsanların işe yaramayan bir çalışmaya gelmesi de, dahil olması da anlamsızdır, zaman kaybıdır.

Kökcanlandırmak Sunumlarının başlarında kişinin talebi üzerine belirli bir konu çerçevesinde sunum açmaktaydım. Fakat deneyimlerim kişinin üzerindeki ağır enerjiyi çözümlemeden talep edilen konuya yönelmemim sağlıklı bir yol olmadığını bana işaret etti. Bundan dolayı kişinin enerji alanında ona etki edenleri temizlemeden talep edilen konuya yönelmemekteyim.

Sunumda kontrol edileceklerin bir listesi mevcuttur. Bu listeye neredeyse kişinin enerji alanına etki eden negatif durumların tümünü almış durumdayım. Kişilerin enerji alanında bu listedeki negatif etkilerin ne kadarının olup olmadığını görmekte, kontrol etmekte ve ortaya çıkanları ise şifalandırmaktayım.

“Kontrol Listesi”nde, “şimdilik” vakıf olabildiğimiz negatif etkiler bulunmaktadır. “Bilmediklerimizin” olduğunu da unutmamak gerekir. Her sene “Kontrol Listesi”mizin maddeleri biraz daha artmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *