Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Kökcanlandırmak Sunumlarında Çözemediğiniz Durumlar Oluyor mu?
Kökcanlandırmak Sunumlarında Çözemediğiniz Durumlar Oluyor mu?

Kökcanlandırmak Sunumlarında Çözemediğiniz Durumlar Oluyor mu?

Kökcanlandırmak Sunumunda büyüleri, obseleri, negatif varlıkları, cinleri, cadı ve büyücüleri, mumyalıları, uzaylıları, ataların karanlıkla, şeytanla ve başka boyut varlıklarıyla yapmış olduğu antlaşmaları, yılan öcünü, kişinin enerjisini kullanan (satan) birisinin/boyut varlığının olup olmadığını kontrol ediyor ve çözümleyebiliyor; ah, vebal, beddua, lanet gibi enerjileri kişinin alanından, aracı olduğum ruhsal enerjiler sayesinde temizleyebiliyorum. Ayrıca sıkıntıda olan ataların ruhlarını rahatlatıyor, kürtaj ve düşük olaylarının aileye kattığı negatif etkileri de rahatlıkla çözümlüyorum.

10734196_568312179981843_4174915417669994391_n.jpgBunların dışında, kişinin anne ve babasıyla çocukluk, ergenlik ve şu andaki yaşamında enerji akışını kontrol ediyor, travmalarını (anne karnı, doğum, çocukluk, düşük tehlikesi, hayati tehlike, kayıp ikiz sendromu) rahatlatmaya çalışıyor, ancak bu konuda iddialı olmadığımı da belirtiyorum; çünkü bunlar psikoloji bilimini ilgilendirir; ayrıca insanın “kendi gelişimi açısından bunları kendisinin çözümlemesi” gerektiğine inanıyorum ancak bu konularda bir vebal ya da varlık etkisi söz konusuysa işte o benim alanımdır…

Saydıklarım, binlerce sunumda kişilerin alanında çıkan, etkin enerjiler dahilinde oluşturulan “kontrol listesinde” bulunan maddelerin bir kısmıdır.

Eğer sunum sırasında listede bulunmayan ama kendiliğinden alana çıkan enerjiler olursa bunlara da gücüm yettiği kadar müdahale ederim.

Peri ve nazar daha önce listemde olduğu halde, bunlara artık bakmıyorum. Çünkü periyi kişi kendi iradesiyle gönderebiliyor, benim yollamam içinse onları korkutmam gerekiyor ve bunun sonunda ölümcül zarar görebiliyorlar. Ben, sadece sunum sahibini bu konuda yönlendiriyorum. Nazar ise, nefesi kuvvetli birisi tarafından okuma veya kurşun dökülerek çözümlenebiliyor. Bu tür geleneklerin yaşatılması gerektiğini düşünen birisi olarak kurşun dökülmesini tavsiye ediyor hatta belli dönemlerde oluşturulan gruplara ücretsiz kurşun eli de veriyorum.

Listeye almış olmama rağmen “F sistemi” adını verdiğimiz, bizim güneş sistemimiz dışında olan bir gezegene ait canlılarla ilgili DNA’sal bir durum için de çok iddialı olduğumu söyleyemem. Kişinin alanından uzaklaştırıyorum ama sonrasından emin olamıyorum.

Bugüne kadar çözümleyemediğim değil de, gücümün artması için bekleyerek zamana yaydığım bir vakayla karşılaştım ama onda da mutlu sona ulaştık, fakat ilginç bir durum ki, o vakayı ele aldığım hafta benzer bir vaka daha karşıma geldi. Şimdilik onu da bekletiyorum.

Kısaca, ruhsal enerjilerimin etki ettiği, Şaman enerjimin girebildiği ve bana müdahale izni verilen birçok alanı temizleyebiliyorum ama kişinin alanına henüz “bilmediğim” bir enerji etki ediyorsa onun için bir şey söyleyebilmem mümkün değildir. Her yıl listeme yeni maddeler eklenmektedir. Bu da bilmediğimiz ama etkisinde kaldığımız başka düzenlerin olduğunu bize göstermektedir.

Bu enerjilerin kişinin alanında olup olmadığını bana Kökcanlandırmak Sunumu göstermektedir. Alanda olan birileri bu enerjilere tercüman olmakta, böylelikle enerjilerin kişiye etki edip etmediğini anlayabilmekteyiz. Şifayı verdikten sonra da, aynı şekilde alanda birileri sayesinde bu enerjilerin kişinin alanından gidip gitmediğini ölçebilmekte, kontrol edebilmekteyiz.

Enerjileri alandan gönderebilsem bile, insanların düşünce tarzlarını, anılarını değiştirememekteyim. Bundan dolayı, kişilere etki eden negatif etkiler gittikten sonra kişinin alanında bu etkilerin neden olduğu duygusal travmaları ortaya çıkmaktadır. Bu aşama da bizim hizmetimizin dışındadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *