Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Kökcanlandırmak Sunumlarında Kişilerin Alanından Negatif Enerjileri Kovmak İçin Başka Negatif Enerjiler Kullanıyor musunuz?
Kökcanlandırmak Sunumlarında Kişilerin Alanından Negatif Enerjileri Kovmak İçin Başka Negatif Enerjiler Kullanıyor musunuz?

Kökcanlandırmak Sunumlarında Kişilerin Alanından Negatif Enerjileri Kovmak İçin Başka Negatif Enerjiler Kullanıyor musunuz?

Çalışmam ile ilgili yapılan, bana göre en mantıksız yorumlardan, sorulardan biri de budur.

Kökcanlandırmak Sunumlarında hangi enerjileri kişilerin alanlarından temizlediğim bilinmektedir. Bunun için bir “Kontrol Listesi”nin olduğunu daha öncesinde ifade etmiştik. Bu negatif enerjileri alan dışına atmak için negatif bir enerjinin kullanılabileceği düşünülmesi gibi abesle iştigal eden bir soru olmaz.

1229938_819402858091515_7502609636924973881_n.jpg

Kökcanlandırmak Sunumlarında amaç kişinin alanındaki negatif herhangi bir durumu temizlemektir. Bu negatif durumlar negatif bir enerjiyle temizlenemez!

Bu noktada kişilerin kendilerine sorması gereken soru şu olmalıdır: “Kişinin alanını olumsuz etkileyen negatif enerjiler ve kendisi ile türdeş negatif enerjileri atarak, onlarla çarpışarak insanoğlunun hizmetine, iyiliğine mi çalışmaktadır?” Emin olunuz ki hiçbir negatif enerji insanoğlunun güzelliğine, mutluluğuna, iyiliğine hizmet etmemektedir.

Her insan kendi bilgi seviyesine göre, Kökcanlandırmak Sunumlarını ve beni değerlendirmektedir. Şüphe duymak, değerlendirme yapmak doğru bir yaklaşımdır, ama bu değerlendirmeyi yaparken “akla gelen her türlü düşünceyi değerlendirmeden kabul etmek” de bir o kadar yanlıştır… Çünkü akla gelen her düşüncenin kabulü değerlendirme yapmak değildir, yargılamaktır…

Negatifleri yollamak için negatif enerjilerle birlikte çalışmıyorum. Tam tersine, insanların enerjilerini kurtarabilmek için bana verilen güç nispetinde negatif enerjilerle karşılaşıyorum ve bu hususta üzerime düşeni fazlasıyla yapıyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *