Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Kökcanlandırmak Sunumlarıyla Enerji Alanımın Temizlenmesinin Soyuma Olumlu Etkisi Olur mu?
Kökcanlandırmak Sunumlarıyla Enerji Alanımın Temizlenmesinin Soyuma Olumlu Etkisi Olur mu?

Kökcanlandırmak Sunumlarıyla Enerji Alanımın Temizlenmesinin Soyuma Olumlu Etkisi Olur mu?

Kişinin alanı negatif etkilerden temizlendiğinde, öncelikle etrafındaki kişilere kendisinden dolayı etki eden negatif etki giderilmiş olur. Mesela, büyü etkisinde olan bir kişi sıkıntısıyla etrafına sıkıntı verir; varlık etkisinde olan birinin varlığı ise en yakınlarına saldırabilir ve onlarda sorunlar yaratabilir. Sunumda bu tür negatif etkiler ortadan kalktığında, danışanımın alanının rahatlamasının yanında onun yakınlarında da rahatlama olmaktadır.

68146_568314003314994_2153885130995747586_n.jpg

Herhangi bir kişinin alanında negatif bir durum olduğunda kendisinin yaşadığı sıkıntı kadar etrafındaki insanlara da sıkıntı verir… Kişinin negatif etkilerden temizlenmesi hem kendisinin hem kendisi rahatladığı için etrafının rahatlamasını hem aynı negatif etkide olan yakınlarının üzerinden o etkinin temizlenmesini hem de bu etkileri gelecek nesillere taşınmamasısı sağlar.

İkinci durum ise, soydan bize miras kaldığı için yaşadığımız negatif etkiler eğer temizlenmezse, biz vefat ettiğimizde soyun başka bireylerine miras kalacağıdır. Bu negatif durumu şifalandırdığımızda hem aile morfogenetik alanında onu temizlemiş oluyoruz, hem de geleceğe miras kalmasını engelliyoruz. Şunu da eklemekte fayda var: Bazı durumlar, mesela lanet gibi, ailede sadece bir kişiyi değil, birden fazla kişiye etki edebilmektedir. Böyle bir durumda şifalanması ailedeki diğer bireylerin de şifalanmasını sağlamaktadır.

Genelde kişiler soylarında bir tane lanet veya bir tek negatif enerjiyle anlaşma olduğunu, bu temizlendiğinde de kişilerin soylarında tam bir temizlik olduğunu düşünüyorlar. Halbuki birden fazla ata, farklı konularda lanetlenmiş olabilir; birden fazla ata büyülerle uğraşıp birden fazla negatif alanla anlaşma yapmış olabilir.

Sunumlarımda, diyelim ki laneti temizledim, alana temizleyip temizlemediğimden emin olmak için tekrardan lanet çıkarttığımda, laneti temsilen çıkan kişi “bu alanın dışındayım” diyebilmektedir. Böyle bir durumda şunu anlıyoruz ki, “sunum sahibine etki eden laneti temizledik ama ailede başka lanetler var ve bu lanetler de ailenin başka bireylerini etkilemektedir”.

Ayrıca kişinin üzerinde birden fazla da lanet olabilir…

Bu açıdan diyebiliriz ki, “ailede her kişinin alanı farklıdır; eğer aynı etkiler ailede birden fazla kişiye etki ediyorsa, bu etkiler temizlendiğinde o kişilerde rahatlama olur; eğer etki etmiyorsa ailenin diğer bireyleri ancak kişinin negatifliği, kendilerine gösterdiği negatif davranışları gittiği için rahatlayabilirler, fakat kendi negatifliklerini yaşarlar. Her ne olursa olsun, şifalandırılmış konular soya aktarılmayacağı için soy rahatlamış olur. Bundan dolayı, aile bireylerinin alanlarına ayrı sunumlarla bakılması gerekir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *