Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Kökcanlandırmak Sunumu Açtığınızda Gruba Katılanların Enerjilerini Gücünüzü Artırmak İçin Kullanıyor musunuz?
Kökcanlandırmak Sunumu Açtığınızda Gruba Katılanların Enerjilerini Gücünüzü Artırmak İçin Kullanıyor musunuz?

Kökcanlandırmak Sunumu Açtığınızda Gruba Katılanların Enerjilerini Gücünüzü Artırmak İçin Kullanıyor musunuz?

10386783_568313403315054_51916049573301265_n.jpg

Kökcanlandırmak Sunumunu açmak için illa kişilere ihtiyaç yoktur… Kişilerin enerjileri sunum sırasında kullanılmaz, ancak bedenlerine yüklenmiş enerjiyi hissetmeleri, dile getirmeleri böylelikle danışanın alanındaki hikayenin ortaya çıkartılması için “kişilerin bedenlerine” ihtiyaç vardır; şifalandırmayı yapabilmek için sunuma katılanların enerjilerine ihtiyaç yoktur…

Sanıyorum insanların, Kökcanlandırmak  Sunumlarıyla ilgili yaptıkları en saçma yorumlamalardan bir diğeri de buydu. Eğer şifa verme gücümü gruba gelen kişilerin enerjilerini kullanarak elde ediyor olsaydım, başka bir yol izler ve insanlara “Uzaktan sunum açılamaz, sunuma gelirken yanınızda en az iki kişi daha getirmelisiniz.” derdim. Bu şekilde katılımcı kişi sayısını artırır, daha çok insanın enerji alanına girerdim. Ayrıca bir, iki kişiyle de sunum açamazdım.

Sunumda veya sunum sonrasında hiçbir kişinin enerjisini gücümü artırmak, dolayısıyla daha fazla şifa gücümün olması için kullanmaya ihtiyacım yoktur. Buna ihtiyaç duyacak kadar zayıf olsaydım, bu çalışmayı yapmam mümkün olmazdı. Bana verilen şifa verme enerjisi bu tarz arayışlarda bulunmama neden olmayacak kadar güçlüdür, kafidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *