Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Kökcanlandırmak Sunumu Açtırmak İçin Atölyenize Gelmek Şart Mıdır?
Kökcanlandırmak Sunumu Açtırmak İçin Atölyenize Gelmek Şart Mıdır?

Kökcanlandırmak Sunumu Açtırmak İçin Atölyenize Gelmek Şart Mıdır?

10649843_568312666648461_1500970016446194107_n.jpg

Kökcanlandırmak Sunumu farklı bir düzlemde şifa hizmeti sunmaktadır. Ne kişilerin sunuma katılması ne kişilerin anne-baba isimlerini bilmemiz ne fotoğraflarını görmemiz ne de haklarında herhangi bir bilgi edinmemiz gerekmemektedir…

Sunum açtırmak için çalışmaya katılmanız gerekmemekte, uzaktan da sunum açılabilmektedir. Hatta sunum sahibiyle tanışmam veya onunla telefonda konuşmam da gerekmemektedir. Sunum sahibinin sunumunun açıldığını bilmesine de gerek yoktur.

Kökcanlandırmak Sunumlarında kişiler anne, baba, kardeş, çocuk ve eşlerine onların haberi olmadan sunum açtırabilmektedirler. Kişiler, bana “Hiç tanımadan ve adım-soyadım dışında hiçbir bilgi almadan, görmeden nasıl sunum açabiliyorsunuz?” diye sıklıkla sorular yöneltiyorlar. Sanırım beni bu noktada cinci hocalarla karıştırıyorlar. Kullandığım şifa düzlemi herhangi bir varlık desteğini içermiyor. Kişileri tanımasam da, aramızda mesafeler dahi olsa danışanlarımın sunumlarını açabiliyorum ve içinde bulundukları durumu ortaya koyup gereken şifalandırmayı yapabiliyorum.

Sunumunu izleyenle izlemeyen, bilenle bilmeyen, inananla inanmayan arasında şifalandırma boyutunda hiçbir fark yoktur. Eğer böyle bir durum olsaydı, danışanlarıma “Kesinlikle sunumunuzun açılacağı gün gelmelisiniz, katılımcı grubun içinde olmalısınız.” tarzında bahaneler öne sürerdim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *