Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Kökcanlandırmak Sunumu Bittikten Sonra Danışanın Olumsuz Etkilerden Kurtulduğundan Nasıl Emin Olabiliyorsunuz?
Kökcanlandırmak Sunumu Bittikten Sonra Danışanın Olumsuz Etkilerden Kurtulduğundan Nasıl Emin Olabiliyorsunuz?

Kökcanlandırmak Sunumu Bittikten Sonra Danışanın Olumsuz Etkilerden Kurtulduğundan Nasıl Emin Olabiliyorsunuz?

10712840_815339218497879_3236278548957142319_n.jpg

Kişinin alanına etki eden negatif bir durumun olup olmadığını bize Kökcanlandırmak Sunumu göstermektedir. Varsa ve şifalandırıldıysa, şifalandırılıp şifalandırılmadığını da Kökcanlandırmak Sunumu ortaya koymaktadır…

Kişinin enerji alanını açtığımda; temsili kişilerdeki enerjiyi görmem ve enerjiyi yüklenen kişilerin duygu yoğunlukları söz konusu enerjinin, olumsuzluğun olup olmadığını anlamamı mümkün kılmaktadır.

Aynı zamanda enerjiyi yüklenen temsili kişiyi diğer enerjileri yüklenenler de algılayabilmekte ve alana çıktığında kişiden olumlu, olumsuz etkilenebilmektedir. Bu da bize o enerjinin varlığını kanıtlamaktadır.

Sunumlarımızın birinde; alana temsili olarak çıkardığımız ve “ah” enerjisini yüklenen kişi (kişinin yüklendiği enerjiden haberi yoktur), danışanımızın dizlerinin dibine oturarak kendisinin bir kedi olduğunu söyledi. Gerçekten de danışanımızın yakın bir zaman içinde arabasıyla yavru bir kedi ezdiğini öğrendik. Sunum bittikten sonra yaptığımız “kontrol sunumunda” aynı enerjiyi yükleyerek alana çıkarttığımız temsili kişinin, eski hissiyatından bir eser kalmamıştı. Böylelikle kişinin üzerinde bir “ah” enerjisi kalmadığını öğrenmiş olduk.

Kısaca, kişinin alanında herhangi bir enerjinin olup olmadığını ve kişiye nasıl etki ettiğini veya etmediğini sunumlar vasıtasıyla anlayabilmekteyiz. Sunumda enerjiyi yüklenen temsili kişiler duygusal olarak problem alanlarına tercüman olmaktadırlar. Aynı şekilde danışanın enerji alanı temizlendikten sonra, bunun temizlenip temizlenmediğini de “enerjiyi kontrol ederek”, âdeta sağlamasını yaparak öğrenmemiz mümkün olabilmektedir.

Bunun yanında sunumları bitmiş, yani listedeki maddeleri kontrol edilerek şifalandırılmış kişileri üç hafta sonra aramakta ve hayatlarındaki değişimleri ve nasıl hissettiklerini sormaktayız. Karşılık beklemeden yaptığımız başka bir kontrol sunumu ile danışanlarımızın alanında herhangi bir negatif varlık ya da büyü olup olmadığına vs. bakmaktayız. Aldığımız geribildirimlerin olumlu olması da kişilerin bu olumsuz etkilerden kurtulduğunu bize rahatlıkla göstermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *