Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Tek Bir Sunum Açmak Yeterli Oluyor mu?
Tek Bir Sunum Açmak Yeterli Oluyor mu?

Tek Bir Sunum Açmak Yeterli Oluyor mu?

Kökcanlandırmak  Sunumlarında kişilerin enerji alanlarında olup olmadığını kontrol ettiğimiz bir listemiz mevcuttur. Bu listede olanların hepsinin “kişinin alanında olup olmadığı” kontrol edilmelidir. Bu liste enerji alanlarında geliştikçe “alana kendiliğinden çıkan farklı enerjiler” nedeniyle çoğalmıştır.

10710592_566017970211264_187998217997323032_n.jpg

Sunum sayısı kişinin alanının zorluğuyla, karışıklığıyla orantılıdır… Zorluk artarken, kişiye açılacak sunum sayısı da o derece artar… Kişilerin 4 ve daha fazla sunumu göze alarak bizlere başvurması önerilir.

Kökcanlandırmak Sunumlarının ilk yıllarında listemizin maddeleri az sayıda olduğu için tek bir sunumda kontrol edilebilmekteydi fakat maddeler çoğaldıkça sunum sayısı arttı.

Bu dönemde “maddeleri kontrol edip olanları şifalandırabildiğimiz sunum sayısı” ortalama 4 sunumdur…

Aslında sunum sayısı kişinin enerji alanının karışıklığıyla doğru orantılıdır. Kişinin alanı ne kadar karışık ve ağırsa, sunum sayısı o kadar artmaktadır. Bu nedenle bize sunum açtırmak için başvuran kişilere önerimiz en az 4 sunumu göze alarak bize gelmeleridir.

Acil durumlarla karşılaşılabileceği için danışanların sunumlarını birbirini takip eden haftalarda, art arda açılma ihtimalini de göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *