Anasayfa » Sunum Deneyimleri » Okült/Cinci Hoca Etkisi
Okült/Cinci Hoca Etkisi

Okült/Cinci Hoca Etkisi

Kökcanlandırmak sunumlarında kişilerin alanlarında olabilecek negatif etkileri içeren bir listemiz mevcuttur. Bu listenin maddelerinden biri de okült/cinci hoca etkisidir. Açıklaması ise şu şekilde yapılabilir: Kişilerin enerjilerini onların bilinçli izni olmadan kullanan kişilerdir. Bu maddeyi listemize ekleme ihtiyacını Ocak 2013 ayında yaşadığımız bir deneyim sonucunda hissettik.

10646769_821087887923012_4161518411827603423_n.jpg

Enerji alanında ne olduğuna emin olmadığınız kişilere alanınızı açmayın…

Daha önceleri bize başvuran bazı kişilerin sunumlarında, eğer kişinin enerji alanında bu etki kuvvetliyse, kendiliğinden odada bulunan birine bu etki yükleniyor, yani odada bulunanlardan biri hocanın enerjisini hissetmeye başlıyor ve neler yaptığını söylüyordu. Zaten kendiliğinden yüklenmeler sayesinde bu tür etkilerin olabileceğini öğrendik. Ama eğer bu etki sunum açtırma döneminde pasifse, listemizde olmadığı için kontrol edilmiyordu ve doğal olarak gözden kaçıyordu.

Bu okült/cinci hoca diye adlandırdığımız kişilerin ortak özelliklerinin, kendisine yardım almak amacıyla giden kişilerden aldıkları izni suiistimal ederek, bir şekilde yardım alan kişinin enerjisini onun bilinçli izni olmadan kendi çıkarlarına kullanmak, hatta ona başvuran kişilerin enerjilerini anlaşma yaptıkları başka boyut varlıklarına vermek, satmak olduğunu gördük.

Bu kişiler ister astrolog, ister reiki, ister kişisel gelişim uzmanı gibi maskeler takmış olsun, büyüsel çalışmalar yapan, güç kazanmak için insanları kullanmaktan çekinmeyen herkes okült/cinci hoca kapsamına girmektedir.
Şunu es geçmek istemiyorum: Her astrolog, reiki şifacısı, kişisel gelişim uzmanı, biyoenerjist, her hoca bu saydığım özelliklere sahip değildir. Yani bu kişilerin insanların enerjilerini gizli amaçları için kullandıkları anlamına gelmez. Bu tür kişiler kendilerine bu etiketleri yapıştırarak esas konumlarını gizleyebilmektedir. Bu nedenle enerji desteği, yardımı alan kişilerin çok dikkatli olmaları gerekmektedir.

Neredeyse açılan sunumların yarısında bu etkiyi görmekteyiz. Kimi zaman kişinin hocaya verdiği izin iptal edilerek bu etki kaldırılırken, bazen de fazla hırslı ve inatçı bir kişilik karşısında bu etkinin giderilmesi uzun sürebilmektedir.

Bir süredir sunumları süren bir danışanımızın ilk çalışmasında, alanı açılır açılmaz kendiliğinden enerji yüklenerek çıkan bir arkadaş kişiyi etkisi altına aldığını ve onun enerjisini kullandığını, amacının kişinin ruhsal enerji kaynağını kullanmak olduğunu söyledi. Bu söylediklerinin teyidi için, alana hoca ve kişinin ruhsal enerjisi çıkarıldığında, hoca ve sunum sahibinin birbirini tanıdığı, ailevi sorunları ve yapılan büyülerin çözümü için sunum sahibinin bir hocaya gittiği, hocanın ona yapılan büyüleri bozarken sunum sahibinin ruhsal enerjisini fark ettiği ve onu kendisine bağlamak için bağlama büyüsü yaptığı, bu büyü sebebiyle kişinin alanına negatif bir varlık girdiği ve kişinin algılarını etkilediğini sunum bize gösterdi…

Sunum sahibiyle konuştuğumuzda, yıllar önce üzerine yapılan büyüler ve içinde bulunduğu konum neticesinde destek almak amacıyla bir hocaya gittiğini, ama o hocanın onun enerjisini kullandığından haberi olmadığını, hatta böyle bir şeyin olabileceğini dahi bilmediğini söyledi.

Bağlama büyüsü çözülerek hoca etkisi kişiden uzaklaştırıldı… İkinci sunumunda kontrol amaçlı olarak hoca çıkarıldığında, uzaktan, beyin dalgalarıyla kişinin kafasında “vıdı vıdı”lar yarattığını söyledi. Büyü çıkarıldığında, hocanın bağlama büyüsünden başka çalışmaları da olduğu, kişinin ruhsal enerjisi üzerine, kendisinin de kullanabilmesi için çalışma yaptığı, bu çalışmayla kişinin kendi ruhsallığının kapandığı ve oradan enerji alamadığı anlaşıldı. Kişinin sahip olduğu ruhsal enerji kaynağının oldukça güçlü bir kaynak olduğunu ve kişi bununla insanlığa faydalı olacak yerde, kendine bile fayda sağlamasının nasıl engellendiğini sunum bize gösterdi. Ruhsallığın üzerine hocanın yaptığı büyü kaldırıldığında, kişiyi temsil eden arkadaşın gözleri açıldı ve ruhsal enerjisiyle birbirlerini ancak o zaman görebildiler. Yapılan kontrollerde artık hocayı göreceğimizi pek ummamamıza rağmen, alana çıkarıldığında, giriş yapmaya çalıştığını “Sökülmüş bir şeyi tekrar yamıyorum.” diyerek belirtti, ama etkili değildi; buna rağmen gitmekte direniyor ve ısrarla kişinin elinde olanı (ruhsal enerjisini) istiyordu. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra sunum kapatıldı. Sunum sahibiyle daha sonra görüştüğümüzde enerjisinin daha iyi ve konsantrasyonunun yerinde olduğunu belirtmesi bizi mutlu etti.

Artık son sunuma geldiğimizi düşündüğümüz gün, hoca kontrol amaçlı alana çıkarıldığında, alanın ortasında duruyor ve soyun ruhsal enerjisi üzerine hak iddia ediyordu. Bu hakkın olması için hocanın da aynı soydan gelmesi lazımdı. Bunun araştırması yapıldığında, aynı soy olmadıkları görüldü ve yapılan araştırmalar sonucu bu hakkı iddia etmek için kişinin varlığı üzerine de büyü yaptığı, kendini o kişiyle birleştirdiği ve bu yüzden çözümün bu kadar uzadığı anlaşıldı. Şu an sunum sahibi, bize başvurduğundan daha iyi durumda, sinirlilik hâlinden eser kalmamış ama enerjisi bazen düşmeye devam etse de daha çabuk toparlanabiliyormuş.

Buna benzer sunum örneklerimizin çokluğu nedeniyle, daima insanları uyarmaktayız: Enerjilerinize sahip çıkın ve kendinizi teslim ettiğiniz kişilerin arkasındaki enerjiyi anlamaya çabalayın. Çok güvenseniz dahi, sanki bir anlaşmaya imza atar gibi; “Sadece ve sadece bu çalışma için ve bu çalışma süresi boyunca alanımı size açıyorum, kullanmanıza izin veriyorum ve bunun karşılığında size sadece bu ücreti veya bunu veriyorum, bunun dışında herhangi bir başka zamanda benim bilinçli iznim olmadan alanıma girmenize izin vermiyorum.” demelerini öneriyoruz.

Kökcanlandırmak Sunumlarının insanların enerjilerini kullanarak yapıldığını söyleyenlerin sözleri kulaklarımıza gelmektedir. Sunum sırasında, enerjilerle baş edebilmek için şaman enerjisinin yanında iki farklı enerjiyle çalışıldığından dolayı herhangi bir şekilde insanların enerjisini kendimize bağlamaya veya onların enerjilerini kullanmaya ihtiyaç duymamaktayız. Ayrıca yasalara aykırı olduğu için bunu yapmamız söz konusu bile değildir. Bu nedenle bize gelen herkese, açıklıkla, hatta yüzümüze karşı yukarıda yazdığımız cümleleri rahatlıkla söyleyebileceklerini dile getiriyoruz.

Enerji çalışması yapan hiçbir şifacının, ondan yardım alanların yukarıda yazdığımız cümleleri söylemesinde, eğer niyeti iyiyse, rahatsız olacağı düşüncesinde değiliz. Negatif enerjilerle işbirliği yapan ve pozitif maskelerle dolaşan çok fazla insanın olduğu bu camiada kendimizi bilinçli olarak korumamız bizim görevimizdir.

Enerjimize, genetiğimizden getirdiğimiz ruhsal enerjilerimize sahip çıkmamızın önemli olduğunu Kökcanlandırmak Sunumları bizlere defalarca göstermiştir. Özellikle bu kişilerin bizim enerjilerimizi kullanmasına izin vermeyelim.

Sevgi ve Saygılarımla,
Vildan Çolak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *