Rumuz: ABLA

Rumuz: ABLA

Bir danışanımın ablası, kardeşinin iyileşmesinden dolayı bize teşekkür yazısı yazdı. Ondan rica ettim geribildirim yazması için. Sağolsun bizi kırmadı ve durumu sizler için izah etti.

“Kardeşim, ailesine çok düşkün, sosyal hayatta ve sosyal medyada çok aktif olan, arkadaşlarıyla iyi geçinen, daima hayaller kuran bir kişiliğe sahipti. Ancak yaklaşık 2 sene önce kardeşimde değişimler olmaya başladı. Biz bunu başta çok umursamadık. Önce bakımsızlaşmaya başladı, sonra arkadaşlarıyla görüşmeyi kesti, daha sonra ise ailesiyle olan konuşmasını kesti. Kendi odasından dışarı çıkmıyor, ev halkı dahil, kimseyle muhabbet etmiyordu. Daha sonra karanlıkta çok sık durmaya başladı. Aynı zamanda evin hep köşelerinde durup öylece, hareketsiz kalıyordu. Devamında sürekli ellerini kollarını tuhaf şekilde sallıyor, bacaklarını titretiyor ve kendi kendine durduk yere kahkahalar atıyordu. Konuşmaya çalışıyor ancak sanki dili tutulmuş gibi konuşamıyordu. Neşeli, sağlıklı kardeşim bu duruma nasıl geldi anlamadık.

Annem doktora götürmek istese de, kardeşim buna yanaşmadı ve tepki gösterdi. Uzun aylar bu şekilde geçti. Annem şifa niyetine bir hocaya bile gitti. Fakat malum; kardeşimin bir periyle evlenmiş olduğunu söylemiş ve dediğine göre neyse ki çocukları olmamış.Hoca elinden geleni yapmış ve onu bir psikoloğa götürün son çare demiş…

Kardeşim kaybolup gidiyordu.

Daha sonra kuzenimin şiddetle önermesi ile Vildan Çolak’a başvurduk. Yaptığı ilk seans hemen etkisini gösterdi. Önce tuhaf el-kol hareketlerinden kurtuldu, daha sonra dili yavaş yavaş çözülmeye başladı. Vildan hanımın söylediğine göre, “kardeşimin enerjisini bir “büyücü tarikat” ele geçirmiş ve bedenini, astraldaki tarikatın lideri kullanmak için algısını kapatmış”.

Evet, sırf arkadaşının özendirmesi sebebiyle bir kere gittiği bir tarikat toplantısı, kardeşimi hemen ele geçirmelerine yetmişti. Vildan hanım, bu ayrıntıyı bilmemesine rağmen ustalıkla teşhis etmiş oldu tarikat meselesini. İlerleyen sunumlarda da ciddi bir mücadele devam etti ve haftalarca da Vildan hanım özveriyle kontrol etti. Bu süreçte kardeşim değişim göstermeye başladı ve sonlara doğru algısı geri geldi. Kendini ve çevreyi değerlendirmeye başladı. Öğretmeniyle sorunlarını konuşmaya ve geri kaldığı eğitimini yakalama çabasına başladı. Hatta kendi isteğiyle psikoloğa gitmeye, kendini geri kazanma uğraşına girdi.

Ona neler olduğunu söylemedik ve bize “bana neler oldu, neden ben herkesten uzaklaştım, tuhaflaştım” şeklinde sorular soruyor. Kardeşimin kayıp giden hayatı geri geldi ve o artık hayal kurabiliyor:))

Kökcanlandırmak Sunumu-Vildan Çolak’a öncelikle varlığı için ve sonra şifalandırdığı her can için sonsuz teşekkürlerimi, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Rumuz: Abla”

Zor bir sunum olmuştu ama bir genci hayata tekrardan kazandırabildiğim için çok mutluyum. Güzel duaları için ben de teşekkür ederim. Allah herkesten razı olsun…

Dünyamız Cennetimiz Olsun!… Sevgiler,
Vildan Çolak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *