Rumuz: ÖZ

Rumuz: ÖZ

Bugün yoğun bir gün oldu. Sabah 9 da başladık ve akşam 6 da bitirdik sunumları… Sunumdan görüntüleri sizlerle paylaştım. Ağır enerjiler ile uğraştım. Bu enerji alanlarına sadece danışanım için değil, Dünyaya şifa olacağı için giriyorum. Tüm yüreğimle Dünyama, dolayısıyla da sizlere şifa olmasını diliyorum.

Tüm yorgunluğuma rağmen danışanımın yazdığı geribildirimi sizlerle paylaşmak istedim. Kendisine emek harcayarak bu geribildirimi yazdığı için çoookkk teşekkür ediyorum. Bunu sizlerle Rumuz: ÖZ adıyla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

“ Bu geribildirimi yazabildiğim için önce Allah’a sonra Vildan Çolak’a teşekkür ederim. Vildan Çolak’la tanışmam gerçekten çok büyük bir şanstı.

Yaşadığım olayı anlatmadan önce çok önemli bir şeyi vurgulamak istiyorum. Bizim ya da sevdiklerimizin başına gelen kazaları, belaları hep Allah’a yüklüyoruz ve Allah’a suçu atıyoruz. Benim inancıma göre Allah sevgi doludur ve bu kadar sevgi dolu olan sırf kullarını sınamak için öldürmez ya da başına büyük kazalar getirmez. Özellikle çocuklara kıyabileceğini düşünmüyorum. Başımıza gelen ilk felakette verdiğimiz tek tepki “Allah’tan geldi” oluyor… Sorumluluk alma duygumuz yok. Atalarımızın veballerini mi ödüyoruz yoksa bir şeyin saldırısına mı maruz kalıyoruz bilmiyoruz.

Yaşadığım son olaydan sonra insanların Allah’ı kirletmeden, kötülemeden başlarına gelen felaketlerin negatif enerjilerden kaynaklandığını öğrenmesi ve dikkat etmesi için bu geribildirimi yazıyorum ve Vildan Çolak’a tekrar teşekkür ediyorum.

Henüz beş yaşında olan küçük yeğenim ailesiyle piknikteyken gondol salıncaktan düşüp altında kaldı. Başından ağır darbe aldı. ilk hastaneye kaldırıldığı zaman yüzü mosmor ve gözleri çok kötü bir durumdaydı. Bunu öğrenir öğrenmez Vildan Çolak’ı arayıp söyledim. Kendisi hemen şifa verdi ve sinirli bir büyücünün saldırdığını söyledi; alanı temizledi. Yeğenimin şişlikleri 1 gün içerisinde indi. En çokta beyin kanaması geçirmesinden korktuk. Şükürler olsun böyle bir şey olmadı. Bu saldırıdan kalan tek hatıra yeğenimin gözünde %40 görme kaybı oluştu ama buna da şükür canına bir şey olmadı. Belki de Vildan Çolak alanı temizlemeseydi büyücü saldırısı yeğenime beyin kanaması geçirtip öldürebilirdi. Şifacılık görevinde Allah Vildan Çolak’ın yardımcısı olsun. Işığıyla Dünyamızı ve insanlığı şifalandırsın. Onun öncülüğüyle söylediği gibi Dünyamız cennetimiz olsun.

Rumuz:ÖZ”
Diyebilirsiniz ki çocuğun iyileşeceği vardı ve iyileşti…

O kadar fazla vaka gördükten sonra artık başımıza gelen kazaların ve hastalıkların hepsinin alanımızdaki negatif etkilerin fazlalaşmasından kaynaklı olduğunu biliyorum. Bu etkiler enerji alanımızda temizlenmediğinde yapılan tedavinin iyi sonuç vermesi engellenmektedir.

Bu ufaklık da birinin öfkesine maruz kaldı. Özellikle enerji alanında büyücü olan birisinin…

Yazacak çok detay var ama başka bir zaman…

Hepimizin Dünyasının cenneti olması dileğimle,

Sevgiler,

Vildan Çolak

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *