Rumuz: GÜL

Rumuz: GÜL

Bugün günlerden geribildirim günü..:) Danışanım güzel bir geribildirim yazdı. Aslında bu geribildirimi yazabilmek için “emin olmak” adına uzun bir süre bekledi ve gözlem yaptı. Emin olduktan sonra da olayı kaleme aldı. Kendisine çoookkk teşekkür ediyorum. Rumuz: GÜL adıyla bunu sizlerle paylaştığım ve biir gencin hayatını kurtardığım için de ayrıca çok mutluyum…

“Başımıza gelen olumsuz olayların bizleri çaresizlik kısır döngü içinde yıpratan, daha da ötesi korkutan, kıvrandıran durumlarla baş başa, ne yapacağımızı bilmeden sıkışıp kalmak ne ürkütücü bir durumdur; hele de konu canlarımız, ailemiz, yakınlarımız olduğunda…

İşte ben de, elbette hiç beklemediğim ama yeğenimin hayatı ile ilgili çok çok önemli bir konuyu paylaşmak istedim sizlerle…

Yeğenimin hayatı birden ters döndü…

Yoğun tempo içinde çalıştığı aile iş yerinden haksız bir gerekçe ile ayrılmak durumunda bırakıldı; mutlu ve yapıcı ilişkiler içinde olduğu iki kardeşinden de yine umulmadık davranış şekilleri gördü, kardeşlik bağlarını zedeleyecek olaylar yaşadı, iletişimleri koptu. Babası ile iletişimleri son derece sağlıksız bir hal aldı. Yıllardır sevgiyle emek verdiği, düzen kurduğu işini haksızlıklarla, iftiralarla kaybetmesi; daha da önemlisi kardeşleriyle babasıyla ayrı saflara düşmesi, yeğenimin hayatını ciddi olumsuz etkileyen “görünürdeki” darbelerdi.

Son derece aktif bir tempoyla yaşama bağlı yeğenim, birden hayattan kopuk pasif bir hale geçti. Ciddi uykusuzluk problemleri yaşarken artık yalnız uyuyamamaya başladı, annesinin minik bir bebek gibi saatlerce dualarla uyutmaya çalışmaları, uykuyla buluştuğunda ise uyurken, bizleri korkutan endişelendiren bağırmalar, bedenin belli bölgelerinde titremeler, yataktan kendini atma halleri, geceleri kabus görmeler gibi bir sürü olayla çok zor günler yaşadık. Sosyal ortamından uzaklaşma, mücadele gücünün düşmesi, her şeyden ve herkesten yabancılaşma halleri, kendi evinde kalamaması, kalması halinde darlanma/boğulma hissiyatıyla hiçbir yere sığamadığı, yüksek derecede huzursuzluk halleri, kafasının içinden gelen sesler ve bu durumun yarattığı ruhsal sağlığını tehdit eden durumlarla, tüm aileye korkutucu vaziyetlerini gözlemlediğimiz davranış modellerini sergilemeye başladı.

Gözümüzün önünde eriyip gitmeye, yaşamın anlamsızlığı boşluğu, yaşamayı artık istemediği gibi konuşmalarıyla bizleri iyice endişelendiren korkutan vaziyetlere girdi.

Durumun arkadaki negatif “görülmeyen” enerjilerin temizlenmediği takdirde akla gelen hiçbir tıbbi psikiyatrik bir müdahale ile çözümlenemeyeceğini, böylesi bir yolun sadece verilecek ilaçlarla yeğenimi uyuşturmaktan öteye geçirmeyeceğini çok iyi biliyordum.

Kökcanlandırmak Sunumları, Sevgili Vildan ÇOLAK ile yıllar öncesi buluşmam vesilesiyle, kişinin enerji alanında bulunan blokajlar, saldırılar, büyüler ve genetikten miras kalan bir sürü etkiler nedeniyle bir insanın bu ve benzeri şekilde olumsuzluklar yaşayabileceğini ve hatta yaşamını dahi kaybedebileceğini biliyordum.

Elbette hemen yeğenimin sunumlarının açılmasına başladık, çözümün başlangıcının ancak ve ancak Kökcanlandırmak ’ta olduğu bilgi ve inancıyla…
Yeğenimin haberi olmadan seanslarına başladığımızda, yeğenimin oldukça ağır etkiler altında olduğunu ve intihar teşebbüsüne enerji alanındaki negatif etkiler nedeniyle girdiğini gördük. Sunumları açıldığında sunum anında gözlemlediğimiz halleri, günlük hayattaki berbat vaziyetiyle birebir aynıydı.

Enerji alanından o kadar çok etki, durum, konu temizlendi ki… Süreç içinde, yeğenim her bir sunumu açıldıkça kendine gelmeye başladı, bunu birebir gözlemledim. Oldukça zordu ama inancım da tamdı Kökcanlandırmak Sunumlarına… Uyku düzenine kavuştu, gece bağırmaları geçti, huzursuz hallerinden eser kalmadı, ilişkileri düzelmeye başladı, o ölü gibi bakışları artık değişmişti şükürler olsun! Konuşmaları, hayata tutunması ile ilgili tavırları, yaşamsal katılımları hep aldığımız aşama aşama sonuçlardı. Sunumlar ilerledikçe seansları yapıldıkça, yaşam enerjisi tazelenmişti artık, hayatı ile ilgili planlar yapmaya işleri ile ilgili yeni adımlar atmaya başladı. “Görünürde olmayan” enerji alanı temizlendikçe, “görünürdeki hayatında” yeğenim yaşamda var oluşuyla ilgili bizleri sevindiren aktivitelere dahil olmaya, hayatına, mutluluğuna, sağlığına sahip çıkan bir birey haline geldi, adeta dönüşüm yaşadı.

Şimdilerde yeğenim oldukça aktif, geleceğine dair yeni umutlarıyla yepyeni planlarıyla, girişimlerini yaparak organizasyonlar içinde, yolu açık şansı bol olsun…

Bunların tamamı ve buraya sığdıramayacağım daha birçok yüzümüzü güldüren sonuçları ve değişimleri, Sevgili Vildan ÇOLAK/KÖKCANLANDIRMAK SUNUMLARI sayesinde edindik. Şükürler olsun!

Bu vesileyle, bir kez daha; hiçbir teşekkürün yetmeyeceği, her zaman minnettarlığımızla anacağımız ve ancak dualarımızla sana müteşekkirliğimizi kalbimizden derin sevgiyle göndereceğimiz Sevgili Vildan ÇOLAK; İyi ki varsın, İyi ki! Yolun aydınlık gücün daim olsun, Allah seni daima korusun..

Sevgilerimle…

Rumuz Gül..”

Eğer içimizde hissettiğimiz duygular ağırlaşıp yaşama akmamızı engelliyorsa, sorumluluklarımızı görmezden gelebilecek bir ruh halindeysek, pozitif duygular hissetmeyi unuttuysak bilin ki enerji alanımız negatif etkilerle bloke olmuş bir durumdadır.

Bu gün sunum günü. Yoğun bir çalışma beni bekliyor. Bu geribildirimi yayınlamadan çalışmaya hazırlanmak istemedim.

Tüm yaptığım çalışmaların birçok insana da etki ettiğini biliyorum. Tüm yüreğimle bu gün ki çalışmamın sizlere de şifa olmasını diliyorum.

Dünyamızın cennetimiz olması dileğimle,

Sevgiler,

Vildan Çolak

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *