Rumuz: HELEN

Rumuz: HELEN

Bu sabah çok erken saatlerde sunumlardan sonra Türkiye’den kaybolan bir danışmanımdan bizi mutlu eden güzel bir geribildirim aldım.

Bu danışanım İstanbul’da sunumlara sık sık geldi; bizi iyice inceledi ve tanıdı sonra da sunum açtırmaya karar verdi. Sunumunu Şubat ayında İzmir’de açtık.

İzmir’de ekibimin oluşmasında da bana çok destek vermiştir. Tekrardan verdiği destek ve kazandırdığı canlar için teşekkür ederim.

Rumuz: Helen adı altında yaşamında neler değiştiğini sizlerle paylaşıyorum.

“Sunumlardan sonra şu ana dek tanıdığım en sorunlu insanın hayatımda yarattığı olumsuz atmosfer gitti. Kelimenin tam anlamıyla gözümün önündeki sis perdesi kalktı ve yapmam gerekeni yapıp onu hayatımdan çıkardım.

Asya ülkelerini gezmek istiyordum ve bunu da başardım. Bireysel gelişimini önemseyen biri olarak, nicedir hayalim olan eğitimleri alma fırsatı yakaladım. Üstelik tüm bunları yaparken daha önce hiç hissetmediğim kadar özgür ve mutluydum. İnsanlar ile ilişkilerim düzeldi, sabrım arttı.

Daha önce hissettiğim tıkanmışlık ve çaresizlik duygularım gitti. Özgüvenim geldi, tek başıma beş ülke gezdim. Gezerken çok güzel insanlarla tanıştım, hayata dair ümidim arttı. Geçtiğimiz sene yaşadığım ağır depresyon, yerini cesur kararlar alabilen hayat dolu bir enerjiye bıraktı.

Daha da önemlisi, yardım isteyemeyen hatta teklif edilen yardımı bile kabul edemeyen ben, hayatımın en önemli kararları için hiç tanımadığı insanlardan sular seller gibi yardım alabilen biri oldum.

Türkiye de yaşamak istemediğime emindim ama nerede yaşayacağımı da bilmiyordum. Asyada tanıştığım bir abimin cesaretlendirmesi ve hiç tanımadığım onlarca insanın desteğiyle dünyanın en güzel ülkesine geldim, burda yaşamaya başladım, geldiğimin ilk haftası hayatımın aşkıyla tanıştım.

Şimdi yeni hayatımı sevgiyle, aşkla, hevesle, heyecanla, en önemlisi sabır ve destekle şekillendiriyorum.

Elbette bana da çok iş düşüyor ama biliyorum ki, özgür irademin önünde durup bana engel olan, set çeken başka enerjiler yok.

Onlar gitti, onları uğurladık. Ben karar verdim, Vildan hanım vesile oldu.

Rumuz: Helen

Danışanımın sunumları çok ağırdı. Ağır büyüler vardı. Bunları temizledik ama onun yurtdışına gitmesini ve yaşamını değiştirmesini biz sağlamadık. Kökcanlandırmak sunumuyla “enerjisinin yaşama akmasını engelleyen” negatiflikleri temizledik. Kişi de potansiyelini iyi kullandı ve kazandığı enerjiyle hayatını yeniden şekillendirdi.

Enerji çalışmaları yaparak yaşamlarına mutluluk getirmek isteyenlerin bir yandan vizyon- misyonlarını iyi belirlemeleri, hayaller kurmaları, yeteneklerini geliştirecekleri eğitimlere gitmeleri kısaca tüm mutluluklarını enerji çalışmalarına bağlamayıp, sorumluluklarını alarak kendilerini bütünsel geliştirmeleri gerekir.

Dünyanızın cennet olması dileğimle,

Sevgiler,

Vildan Çolak

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *