Rumuz: ANGLE

Rumuz: ANGLE

Bu aralar şanslı dönemimdeyim ki, üç danışanımdan geribildirim aldım ama işlerin yoğunluğundan ancak sizlerle paylaşma fırsatı bulabiliyorum. Tabi ki, teker teker paylaşacağım.
 
Öncelikle Rumuz: Angle’in yazdığı geribildirimi sizlere sunuyorum. Kendisine kucak dolusu teşekkürler ve sevgiler. Ellerine ve emeğine sağlık olsun.
 
Rumuz: Angle bana kardeşi için başvurdu. Kardeşinin sunum açıldığından haberi olmadı. Bildiğiniz gibi birinci dereceden yakınlara onların izni, bilgisi olmadan sunum açabiliyorum.
 
Şimdi izlenimlerini onun kaleminden okuyalım:
 
“Merhaba,
 
Ben kardeşim için altı sunum açtırdım. Sunumlarda geçmişimiz ve aile bağlarımız önemli olduğu için anne babamın da özellikle çıkartılmasını istedim çünkü ikisi de yakın zamanlarda aramızdan ayrılmışlardı.
 
Sunumlarda beni en çok etkileyen şey, annem ve babam hakkında çıkanlar ve kardeşimin ruh hali hakkında çıkan şeylerdi.
 
Kardeşimin yaşadıkları, davranış biçimleri aynen çıktı sunumlarda. Geçmişten kardeşimin üzerine etki eden büyüler çözüldü.
 
Babam, vefat etmeden önce boşa harcadığı, kaybettiği, yanlış insanlara harcadığı paralar yüzünden uykusuz kalıyor, sürekli bunu konuşuyordu. Kaybettiği paralara takılmıştı ve hazmedemiyordu; kendine bunu dert edinmişti. Sonunda da beyin damar tıkanıklığı geçirerek vefat etti.
 
Vildan hanımın açtığı ikinci sunumda annem ve babamı çıkarmasını istemiştim ama kardeşimin adından ve anne babamı kaybettiğimizden başka da hiçbir şey söylememiştim.
 
Sunumda yaşananları Vildan hanım bana anlattığında tüylerim diken diken oldu!
 
Babam olarak sunuma çıkan kişi, durmadan paralarım diyormuş, bunun için ağlanıp sızlanıyormuş ve kafayı buna takmış durumda huzura ulaşamıyormuş…
 
Bu benim için gerçekten çok çarpıcı olmuştu!
 
Sonrasında annemin babama sırtını döndüğü ve onu suçladığı çıktı. Oysa ki annem son dönemlerinde yıllarca hastaydı ve babam ona bakmıştı büyük bir aşkla ama evveliyatını düşününce ve Vildan hanıma bunu anlatınca neden böyle çıktığını anladı o da çünkü gençliğinde de yıllarca babam bir alkolikti ve annem bu yüzden çok acı çekmiş, çok mutsuz olmuştu. Nitekim babam içkiyi bıraktıktan hemen sonra annemin hastalığı başladı… işte annem bu yüzden affedememişti babamı…
 
Bu sunumlarda Vildan hanım onları rahatlatmaya ve gittikleri yerde huzuru bulmalarını sağlamaya çalıştı. Onların üzerinde de çokça büyü çıktı ve bunları temizledi.
 
2. ya da 3. sunumdan sonraydı galiba, kardeşim bir rüya gördü: Annem ve babam evimizde, yanlarında 3 tane çocuk-bebek ile çok mutlularmış… Bu sunumların etkileyici yanlarından biriydi mesela…
 
Sanırım 5. sunumdan sonraydı, çok eski bir dostumla görüştüm adı da annemin adı ile aynı bu da ince bir ayrıntı, ama daha Vildan hanımın sunumunda ne çıktığını öğrenmemiştim. Arkadaşımı ben aradım, daha telefonu açar açmaz, “dün annen ile babanı rüyamda gördüm ben de seni arayacaktım” dedi… Annem ve babam elele tutuşmuş, bir yolda karşıdan karşıya geçmişler ve çok güzel, mutlu görünüyorlarmış…
 
Vildan hanımı arayıp bunu anlatmadan sunumu dinledim hemen… Babam rahatlamış, annemden af dilemiş annem de babama yüzünü dönmüş ve helalleşmişlerdi. Artık orada huzuru yakalamışlardı…
Onlar rahatladıkça ve büyüler kalktıkça kardeşimin enerji alanı da temizlendi…
 
Eskiden daha içe kapanık ve isteksizdi, hayata karşı üzerinde hep bir ağırlık vardı. Şimdi bunların azaldığını görüyoruz… İş yorgunluğu dışında yorgunluğu kalmadı, eskisi gibi duygularını saklamıyor, kendini daha iyi ifade edebiliyor, rahatladığı ve özgürleştiğini hissedebiliyoruz…
 
Benim için çok farklı bir deneyimdi, en kısa zamanda kendim için de deneyimlemeyi düşünüyorum…
Sevgiler…
Rumuz:Angle
 
Kökcanlandırmak Sunumlarında bu dünyadan göç etmiş ama enerjilerinin sıkıntısı nedeniyle arada kalmış, hala acılar, sıkıntılar hisseden kişilerin canlarını rahatlattığımızı biliyorsunuz. Bu sunum da, bizim için güzel bir vaka oldu.
 
Sunumda, kişinin talebi doğrultusunda anne-babasının canlarını yükleyerek alana çıkardığım kişiler, hemen kişilerin duygularını hissettiler. Baba yerine çıkarttığım kişi, “bu kişinin aklı paralarında kalmış, birilerine borç vermiş ve alamamış. Evlatlarına da bir şeyler bırakamadığı için çok üzgün. Bunları düşünüyor ve acı-üzüntü hissediyor. Aklı fikri kaybettiği paralarında.”dedi. Anne olan kişi de, arkasını adama döndü ve “bu adamdan çok çektim, sesini bile duymak istemiyorum” dedi.
 
Rumuz:Angle ile görüştüğümde hikâyeyi detaylı olarak öğrendim ve tekrardan anne-babayı kontrol ettim. Üzerlerine yapılmış büyüler de fazlaydı. Bu nedenle, tam olarak rahatlayamıyorlardı. Büyüler konusunda da bilgileri olduğunu söylediler.
 
Sunum bize, anne-babaya yapılan büyülerin, bozulmamış olduğunu ve şimdi de kardeşe etki ettiğini, sıkıntı verdiğini gösterdi.
 
Eğer bir atamızın canı, bizim enerji alanımızda ise, o cana etki eden ah,beddua,lanet, büyü, negatif anlaşmalar gibi etkiler de, yani cana yapışmış negatif duygu ve durumlar da bizi etkiler. Mesela burada babanın duyduğu para endişesi, babanın canının etki ettiği kişilerde de aynı soruna neden olur. Bundan dolayı, özellikle yakınlarımızın enerji alanlarının temizlenmiş olması, bizim rahat etmemiz için önemlidir.
 
Aslında, hepimiz birlikte yaşıyoruz… Madde boyutunda birbirimizi dışlayabiliriz ama enerji alanında bu dışlamayı yapamamaktayız.
 
Bilmediğimiz alanları keşfederek daha fazla bilinçlenip Dünyamızı cennete çevirmek dileğimle…
 
Sevgiler,
Vildan Çolak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *