Rumuz: AYÇA

Rumuz: AYÇA

Sevgili danışanlarımdan biri, dün gece içinden gelerek güzel bir geribildirim yollamış. Çoookkk teşekkür ediyorum ve diğer danışanlarımdan da geribildirimler bekliyorum… Sevgiler:)

Vildan Hanım iyi akşamlar,
Sizin kitabınızı okuyorum, uykum gelene kadar. Çok şey öğrendiğimi itiraf etmeliyim. Keşke sizi daha önceleri tanısaydım ve kitabınızı okuyabilseydim. Yaşamdaki farkındalıklarımı artırıp, nasıl doğruya ve güzele erişmekteki çabamı kolaylaştıran bir kitap. Sunumlarda yaptıklarınızı da kitap sayesinde daha net anlıyorum. Sorularım bundan böyle daha basit olanlardan sıyrılıyor. Varlığınıza teşekkür ederim. Hayatım boyunca iyi ki varsınız diyebildiğim ve gönülden hissettiğim insanlardan birisiniz. Umarım yaşamınız çok uzun olur ve bilgilerinizi aktarabileceğiniz fırsatlarınız her daim sizinle birlikte olur.
Belki kitabınıza yazmak isterseniz diye kendi sunumlarımdan sonra aklıma gelen net bir bakış açısını yazmak istedim. Rumuz kullanırsanız sevinirim. Rumuz : Ayça

Eylül ayında kızım için açılan sunumda, önce 25 dakika boyunca şamanik transa girmiştiniz ve ardından ikinci seansta çok ağır bir büyü çözmüştünüz. Bu büyüyü çözerken söylediğiniz sözler ise “Soyda bulunan aziz veya azize… Hristiyanlık için çalışan biri ve bu kişiye piramitlerden gelen çok ağır bir büyü var. Bu büyüyü çözüyorum.” oldu. “Gördüğüm alanlar piramitler ve haçlar ” demiştiniz.

O sunumdan sonra eve giderken uyumamak için kendimi zor tutmuştum ve eve vardığımda ise derin bir uykuya geçişim dakikayı bile bulmamıştı.

On yıl kadar önce İngiltereye gitmiştim. British Müzesini gezdim. Ancak Mısır, piramitler ve piramitlerden gelen eserler kısmında tansiyonum oynamıştı. Oturup dinlenmeden o bölümden ayrılamamıştım. Oysa her zaman piramitler ilgimi çekmiş; piramitler hakkında kitaplar, dergiler okuyup belgeseller izlemiştim. Merakımı ise müzedeki eserlerin hepsinin yanında durarak, okuyarak, anlamaya çalışarak, dindirmeye gayret etmiştim. Dinlenerek, uzun sürede ( 3 günde ) gezdiğim müzede sadece Mısır bölümünde tansiyon düşüklüğü sıkıntısı yaşamıştım.

Bu sunumlardan önce, devamlı olarak tansiyon problemi yaşamış biriydim. Sunumlar bittikten sonra bu problemimden kurtuldum.

Arada somut olan tek bağlantı piramitler ve tansiyon olduğundan bağdaştırdım .

Yazmadan yapamadım.
İyi geceler:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *