Rumuz: AZRA 1

Rumuz: AZRA 1

Sevgili danışanımız Rumuz: Azra, gönlünden koparak, samimi bir dille bize geribildirimde bulunmuş… Kendisine teşekkür ediyorum ve sizlerle paylaşıyorum:)

Arayanlar bulamaz, ancak bulanlar arayanlardır. Yıllarca süren bu iç sıkıntısı yerini tatlı bir huzura bırakıyor. Kuş gibi hafiflediğimi hissediyorum. Dün akşam eve geldiğimde eşim akşam altıda uyudu ve sabah altıda uyanmış. yıllardır sorarım rüya görüdünmü diye ve hiç görmediğini söyler. Bugün yanıma geldi ve dedi ki: Dün gece bir rüya gördüm. Ben tabi ki şok oldum. imkansız bir şey olmuş gibi şaşkındım.

Rüyasında kendi köylerinde bir incir ağacından incir toplamış . Başka 3 erkekte toplamak istemiş ama toplayamamışlar. Çok mutlu uyandım dedi. Kendi doğup büyüdüğü evin bahçesinde bir incir ağacı var. Ailen ile ilgili çok güzel bir şey sana verilecek. Atalarından hediye olarak al. Başkalarının sahip olmak istediği bir şey ama sadece sana verilmiş dedim. Ama kendi içimde de dünkü sunumdan dolayı olduğuna kanaat getirdim. Dünkü sunumda her ne şekilde bir açılım olduysa eşim bir şekilde şifalanmış .

Size çok teşekkür ederim. Bu kadar zaman , kuantum seansları , regresyon terapileri , theta eğitimleri, isim analizleri , holografik beyin teknikleri ve daha aklıma gelmeyen birçok yöntem deneyip de bu iyileşmeleri yakalayamayan biri olarak yazıyorum; sıkıntım çok daha derinlerdeymiş.

Siz sunumda içimden bir varlık çıkardınız. Ben onu biliyordum. Hatta hissedip bunu çıkarırrmısın dediğim kişi bile oldu ama sizin gbii yetenekli ve güçlü kişiler değillerdi. Göremediler bile . Alanımdaki ifridleri zaten rüyalarımda görüyordum ve ağlayarak size gelmemim sebebiydiler. Şimdi huzurlu uyuyorum. Bu kadar çok şey benim alanımdayken zaten işlerimin düzgün gitmesinin imkanı yoktu. Şimdilerde daha iyi olacağını biliyorum. Herşey için sonsuz kere teşekkür ederim. Size daha detaylı olarak teşekkür yazısı yazıcam. Tekrar Aralıkta görüşmek üzere…

Sevgilerimle,
Rumuz Azra

Not: Sunumları açtığım gün veya ertesi gün, kişilerde mide bulantısı, ishal, baş ağrısı, baş dönmesi, uyku hali, kaşıntı gibi etkiler olmaktadır. Hatta bu etkiler kişilerin yakınlarına da olabilmektedir. Biz bu tür etkilere olumlu bakarız çünkü kişinin alanından negatif bir enerji temizlendiğinde fiziksel bedenin verdiği bir tepki olarak yorumlamaktayız. Bu tür etkiler kişiden kişiye değişse de bir iki gün sürer ve sonrasında kişilerin enerjileri artar; kendilerini daha iyi hissederler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *