Anasayfa » Katılımcı Görüşleri » Rumuz: ÇİÇEK
Rumuz: ÇİÇEK

Rumuz: ÇİÇEK

Bugün güne, sunumları devam eden danışanımın yolladığı geribildirimi yayınlamakla başlıyorum…
Rumuz: Çiçek hanım olarak ismini duyurduğum sevgili danışanım, gönlünden geçenleri bizlerle paylaştı… Kendisine çoookkk teşekkür ederim:)…Sevgiler:)

“Sevgili Vildan Hanım, öncelikle yaptığınız bakımlar için teşekkür etmek istiyorum. Sayenizde, yapılan iki sunumda hem kendimle hem genlerini taşıdığım atalarımla ilgili yeni şeyler öğrendim.

İlk sunumda genetiğimde “sol gözü çıkarılıp elleri kolları bağlanarak kurban edilmiş, güçlü bir şamandan” söz ettiniz. Sol gözümün sağ gözüme göre daha az görüyor olması, bazı olaylar karşısındaki elimi kolumu bağlı hissedip herhangi bir harekette bulunmamam bundan olabilir. İşin garibi, bu sunumu yaptığınız gün etrafıma bakınıp “Vaayy sanki herşey daha canlı daha net görünüyor….” deyip durmam!

İkinci sunumumda, yine siz sunum yaparken, “boğazıma sarılmış negatif bir şamanı” uzaklaştırırken ve ben bundan habersiz yoga sınıfının ortasında “boğazımı bir şeyin sıkıca tutup bana sıkıntı verdiğini “ hissediyordum. Ertesi gün sizinle telefonda konuşurken nedenini ancak anlayabildiğim bu olay gerçekten büyük bi sıkıntı vermişti o an!!

Sonra siz, yılan öcü diye bir şey var dediniz… Onları temizlerken de, benden “bahçeye çiçek dikmem istendiğini” belirttiniz ve ne tesadüftür ki yine sunum günü yogadan eve gelir gelmez, kış ortasında olduğumuz halde bahçeye çiçekler ekmiştim.

Sunumlarımı da büyük bir merakla bekliyorum.

Sizi uyku basabilir demiştiniz ama sayenizde 16 yaşındaki, sabahlara kadar oturan kızım o iki gün akşam 8’de yatıp ertesi gün 12’de kalktı!!! 

Sevgiyle selametle kalınız. Tüm emeği geçen arkadaşlarınıza, asistanlarınıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”
Rumuz: Çiçek

Sunumlar açıldığında, danışanlarımda mide bulantısı, baş ağrısı, baş dönmesi, uyku, sinirlilik gibi durumlar olabiliyor. Biz bu tür belirtileri olumlu olarak görmekteyiz. Kişilerin enerji alanında birşeyleri kıpırdattığımız için, bu durum çalışmanın fiziksel bedene yansıması, dolayısıyla iyileşmesinin bir görüntüsüdür.

Bazen, sunum sahibi değil, yakınlarında aniden, nedensiz bu belirtiler olur; Rumuz: Çiçek hanımın kızında olduğu gibi. Bunu da, “temizlediğimiz enerji alanının, “etkilenen kişide” daha fazla etkili oluğu” şeklinde yorumlarız.

Sunumlar açıldıkca, kişilerin enerji alanlarında, hissedişlerinde nasıl değişimler olduğunu birlikte takip ederiz. Kökcanlandırmak sunumlarında, kişilerin değişimlerini hemen gözlemleriz.

Bazı kişiler, bu tür değişimleri yaşamlarında iş, aşk gibi konularda görüleceğini düşünmektedirler ve de beklemektedirler. Kökcanlandırmak Sunumları kişilerin yaşamlarına ne iş ne de aşk getirmektedir. Sadece enerji alanını temizleyerek kişinin hissedişinde farklılık yaratmaktayız, enerjisini güçlendirmekteyiz. Kişinin yaşamına aşk, iş getirmesi ise, onun “kişisel ve çevresel potansiyeliyle” alakalı bir durumdur.

Kökcanlandırmak Sunumu şifalandırıcı bir çalışmadır; büyüsel bir çalışma değildir… Herhangi bir enerjiyi sunumlarda programlamayız; sadece kişinin enerji alanındaki negatif durumları temizleriz.

Dünyamız Cennetimiz Olsun!
Vildan Çolak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *