Anasayfa » Katılımcı Görüşleri » Rumuz: GEÇMİŞ
Rumuz: GEÇMİŞ

Rumuz: GEÇMİŞ

Danışanlarımdan birinden güzel bir geribildirim aldım:).. Bu geribildirimi, ölülerle alakalı olduğu için yeni kitabımda da yayınlamayı planlıyorum; okursanız şaşırmayın… Rumuz: Geçmiş adı atında yayınlayacağım… Danışanıma burdan da teşekkür ediyorum, yazarak bizi bilgilendirdiği için… Dünyamız cennetimiz olsun!

“Oğlumun sunumunda çocuğundan ayrılmış biri çıkmıştı. Bugün annemden öğrendiğime göre annemin babannesi, kuma olarak, kendisi kaçarak gelmiş ve evde bulunan önceki kadını hamile halde baba evine postalamışlar. Çocuk doğduktan sonra da, anne çocuğunu getirmiş eski kocasına ve kumasına vermiş. Onlar da bakamamışlar. Birgün kuma tarladayken çocuk beşikte ölmüş. Evde kayınvalide de varmış ama açlıktan öldüğünü söylemişler. Ahh Vildan hanım, şimdi bakıyorum da aynı hikayeyi annem de yaşıyor. Çok şükür çocukları yaşıyor ama baba olduğu halde yetim yaşıyorlar.

Annemle babamın sunumlarında büyü var mı diye baktığınızda direk bir kadın çıkmıştı.. Ve zaten bir kadın yüzünden biz de çok şey yaşadık… Hatta, “Başak hanım babanızı tenzih ederim ama sunumda böyle böyle şeyler çıktı” dediğinizde, sizi tasdiklemiştim…Yani sunumda ne çıktıysa birebir doğruydu. Birbirine bağlı bir sürü şeyi hem yaşıyoruz hem de sunumlarda çıkıyor… Ataların ekinini torunlar biçiyor… Bugün bir kez daha şaşırmamam gerekirken, yine şaşırdım.

İsimleri değiştirerek yayınlayın isterseniz ama ben size şaşkınlığımı bildirmek için yazdım… Erkek kardeşimi de, karısı ikide bir evden attığı için, onun da üç çocuğu yetim gibi yaşıyor… Bunlar tesadüf değilmiş. Biz babamız olduğu halde, biz de babasız büyüdük.. .Yurtdışındaydı babamız, vesaire ama şimdi yine ayrı yaşıyor babamız, annemden ve bekar iki kardeşimden. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste… Ben de evli olduğum halde, dul gibi niye yaşadığımı çocuklarımın annesi babası olduğu halde, anne sürekli hasta olduğu için anneden yoksun ve babadan yoksun olmalarının sebebini daha iyi anlıyorum… Rabbim’de o kadın da bağışlar inşAllah bizleri…

Ah, Kökcanlandırmak ah! Sana bir kez daha hayran oldum, iyi ki varsın.. İyi ki varsınız Vildan hanım…”

Sunumlarda, danışanlarım tanısa da, tanımasa da ortaya kendiliğinden çıkan ölülerin hikayelerinin doğru olduğunu o kadar fazla ispatladık ki, doğrusu artık sunumlarıma insanların bilgisinden daha fazla inanıyorum… Danışanlarım, sunumlarımın ortaya çıkarttığı hikayelerin bazılarını sonradan, bir şekilde öğrenmekte ve benimle paylaşmaktadırlar… Şu ana kadar elimde çok fazla hikaye var ve bunları yazmakta olduğum kitabımda sizlere sunacağım…

Hepimizin atalarının canları huzur bulsun… Bizim mutluluğumuzun anahtarı ancak bu!

Sevgiler:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *