Anasayfa » Katılımcı Görüşleri » Rumuz: GENÇKIZ
Rumuz: GENÇKIZ

Rumuz: GENÇKIZ

Rumuz: Gençkız adıyla yayınlayacağım bu geribildirimi yazan danışanıma çoookkkk teşekkür ederim. Yazdığı gibi, düzeltmeden sizlerle paylaşıyorum.

“Kizim 1.5 yil önce, bizden önce yavaş yavaş sonra hızla uzaklaşmaya başladı. Son zamanlarda beni odasından atmaya, yemek masasında duvara yapışarak, oturarak kendini bizden en uzağa çekmeye, sorulan sorulara(nasılsın? bile olsa soru) sadece bir homurtuyla cevap vermeye basladi.

Daha sonrasında kendisinin bu evdeki hiç kimseyi dinlemek zorunda olmadığını çünkü benim annesi, babasının babası ve ablasının da ablası olmadığını, bizim onun ailesi olmadığımızı gözlerini kısarak ve zehir saçan bir sesle haykırmaya başladı.

Konuşmaya çalıştıkça kulaklarını elleriyle kapatıp bağırmaya başlıyordu, beni duymasın, dinlemesin diye. En sonunda kendisini odasına kapattı ve yemek, okul ve banyo haricinde battaniyesi altında yaşamaya başladı.

Birgün odasına girdiğimde kızımı battaniye altında, karanlık odada cep telefonunun ışığıyla ders çalışırken buldum. Işığı açtığımda kıyametleri kopardı.

Bana aile olmadığımızı, babasıyla boşanmamız gerektiğini, eğer boşanmazsak ikimizin de delireceğini haykırıp durdu!

İşte o zaman artık daha fazla beklememeye ve zaten daha önce hem benim hayatımı hem de kocamı üzerindeki büyülerden kurtaran Vildan hanımı aramaya karar verdim.

Sağolsun, hemen sunum açmayı kabul etti ve daha ilk günden kızım değişmeye başladı. Yurt dışında yaşıyoruz, acil İstanbul’a geldim. İlk dört sunumda ben de oradaydım. Çok zor sunumlardı ve gördüğüm her şeyin benim için bir manası vardı yani kızımı ele geçirenleri biliyordum!

Şimdi kızım kendine geldi, artık beraber oturup dışarı çıkıp alışverişe gidip gülüp, dalga geçip sohbetler edebiliyoruz. Eminim ki daha da iyi olacak, olacağız hep beraber.

En güzeli de bana anne, babasına baba diyor artık. Her gün Allah’a şükrediyorum Vildan hanımı karşıma çıkardığı için.

Vildan hanımı tanıyan bir eski arkadaşımla yıllar sonra karşılaştım. Yaşadıklarımı ve Vildan hanımın bizi nasıl kurtardığını anlatınca, bana söyle dedi: “Allah senin kurtulmanı istemiş ki Vildan hanımı karşına çıkarmış, çok şanslı bir insansın!”

Evet, ben çok şanslıyım, ailem kurtuldu!

İnsallah bizim gibi birçok aile daha Vildan hanımı bularak kurtulur, şifa bulurlar. Ne desem, yeteri kadar teşekkür edemem.”

Rumuz: Gençkız

Danışanımın 14 yaşındaki küçük kızı gibi benzer davranışlar gösteren, ailesini red eden çocuklara sunum açtığımda, hepsinde çocukların yerinde, onları ele geçiren “astralde yaşayan büyücüler” olduğunu gördük. Büyücüleri çocukların alanından çıkartığımda ise kendilerine geldiler ve aileleriyle ilişkileri düzeldi, odalarından dışarı çıkmaya başladılar.

Anne-babaların yüreklerini ferahlatabildiğim için yaptığım iş ne kadar zor olsa da ve bunun bedelini ağır ödesem de, onlardan aldığım dualar bana güç vermekte ve yolumda ilerlememi sağlamaktadır. Bundan dolayı mutluyum:)

Dünyamız hepimizin cenneti olsun!

Sevgiler,
Vildan Çolak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *