Anasayfa » Katılımcı Görüşleri » Rumuz: HAYIRLI EVLAT
Rumuz: HAYIRLI EVLAT

Rumuz: HAYIRLI EVLAT

Bugün güne sürprizle başladım…Ekibimin gençlerinden biri bana dün gece güzel bir “geribildirim” yazmış. Ona çok teşekkür ediyorum hem bu geribildirimi hem de yıllardır bizimle birlikte olduğu için… Ayrıca yüreğimle yüreğini öpüyorum…
“Vildan ablayla tanışmam tesadüf gibi gözüken olayların sonucunda oldu ve iyi ki de oldu!..
Kökcanlandırmak sunumlarının yaklaşık 5-6 senedir içindeyim. Vildan ablanın gelişimine, birçok insanın hayatlarındaki değişime, sunumlarda olayların birebir çıkmasına hepsine bizzat şahit oldum. İlk fırsatta da kendi sunumlarımı açtırdım ve hayatımda birçok açıdan değişim ve gelişim gördüm.

 
Annem için de açtırmak istiyordum ama annem pek inanmıyordu bu konulara. “Ben duamı ederim, Allah yardım eder” diyordu ki, nitekim de öyle oldu o duasını etti, Allah da yardım etti, Vildan ablamı da vesile kıldı.

 
Annemin yetiştiği ortam, yaşadıkları, atalarından gelen negatifler derken genel bir mutsuzluk hali vardı hep. En son ne zaman içten bir şekilde güldüğünü hatırlamıyordum.

 
Babamın da desteğini alarak annemden habersiz sunumlarını açtırdık. Sunumların en başında kişinin içinde kişiyi ele geçiren varlık çıktı. Ayrıca kişinin enerjisi ölü enerjilerinin arasındaydı. Ben bunları zaten anneme bakarken hissedebiliyordum.

Alanı temizlendikten sonra sanki yeniden doğmuş gibi oldu. Gözlerinin içi gülüyor. Eskiden sorun diye kafasına takıp mutsuz olduğu konular için artık üzülmüyor. Önceden düşüncelerini değiştirmek çok zordu, hep kafasının dikine gider, üstüme gelmeyin derdi. Şimdi fikirlerimi soruyor ve kendi doğrularını sorgulayabiliyor. Sadece dua kitapları okurken, şimdi başka konularda da okumaya başladı. Hatta şu an 700 sayfalık bir kitabı bitirmek üzere. Geçen gün de mahalledeki kadınları toplayıp halı saha maçı düzenlemeyi düşündü. Hayata dair daha umutlu ve neşeli.

En güzeli de anneme artık içtenlikle sarılabiliyorum.

 
Bu değişimleri gördükçe nasıl mutlu oluyorum bilemezsiniz. Vildan ablama ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah razı olsun kendisinden.

 
Rumuz: Hayırlı Evlat”

 
Annelerine veya babalarına onların haberi olmadan sunum açtıran gençlerimiz de çok oldu. Rumuz: Hayırlı evlat’ın sunum öncesinde annesine sarılamadığını, sarıldığında bir rahatsızlık hissettiğini biliyordum. Bir evladın annesinin yüzünün, hatta gözlerinin içinin gülmesine ve sevgiyle sarılabilmesine hizmet ettiğim için çok mutluyum…

 
Ayrıca, bir insanı varlıklar, büyücüler gibi negatif etkilerden temizleyebildiğim ve biraz özgür kalmasını sağlayabildiğim için de mutluyum.

 
Dünyamızın Cennetimiz Olması Dileğimle… Sevgiler,
Vildan Çolak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *