Anasayfa » Katılımcı Görüşleri » Rumuz: İKİZLER
Rumuz: İKİZLER

Rumuz: İKİZLER

Bugün bir danışanımdan geribildirim aldım. Doğrusu yazması için onu biraz sıkıştırdım. Çünkü kuzeninin çocukları için yazdığı bu geribildirimin, çocuklarıyla sorunlar yaşayan ailelere bir fikir verebileceğine inandığım için danışanımı biraz zorladım. Kendisine çoookkk teşekkür ediyorum; yoğun işleri arasında bana bu güzel geribildirimi yazdığı ve benim için dua ettiği için…

“4 yıl önce kendi sunumlarım için Vildan hanıma gitmiş, beş sunum sonunda kendimde oluşan değişikleri görmüştüm. İnsan bu hafifliği hissedince yeni bir etki aldığını da hisseder hale geliyor. Her hissettiğimde de yeniden kapısını çaldım. Ben bu rahatlığı yaşarken etrafımdaki insanlara da bunu anlatmaya başladım. Çünkü sunumlar sonucunda görülmeyen bir alandan, “atalardan gelen etkiler” hayatımızı büyük ölçüde etkilediğini çok net gördüm.
Ailemden bazı insanların da sunum açtırmasına vesile oldum ve tabii kişinin hissiyatlarını ve hayatına etkilerini de gördük. Derken kuzenim, 2 yaşındaki ikizleri için sadece “bir şekilde etki var mı, yok mu” diye sunum açtırmak istedi. Görünen ters bir durum yok sanıyorlardı. Taa ki sunumlar açılıncaya kadar…

Bazen bize normal gelen durumların arkasında bile bilmediğimiz etkiler olabiliyor ve biz bunu ancak etkiler ortadan kalktıktan sonra fark edebiliyoruz.

İkisine de sunumlar açıldı. Sonrasında değişen bazı durumlar olunca bunların aslında aldıkları etkilerden kaynaklandığı anlaşıldı. Bu çocuklar uykudan ağlayarak uyanıp annelerini çağırırken sonrasında normal uyanıp kitaplara bakıyorlarmış, oyuncaklarıyla oynuyorlarmış.

Bir diğer etki ise korku problemi! Kalabalıktan, insanlardan, hayvanlardan hatta ve hatta ani olarak biri ayağa kalksa hemen birine sarılıyorlarmış. Sunumdan sonra bunların hiç biri kalmadı.

Böyle bir değişim kendiliğinden birden bire olamaz kesinlikle. Şimdi çocuklar daha cana yakın, şirinlikler yapıyorlar ve daha güleç oldular. Hayvanlara korkusuzca dokunabiliyorlar. Değişim çok net ve gözlemlenebiliyor. Sunumlar etkisini bir kez daha gösterdi.

İyi ki varsın Vildan Çolak… Allah enerjine güç versin. Umarım daha çok insanın alanına (hayatına) dokunursun ve umarım daha çok insan seni bulur…

Rumuz : İkizler”

Eskiden çocuklara sunum açmayı uygun bulmazken, sunum deneyimlerim sonucunda anne karnındaki bebeğe bile sunum açıp onu rahatsız eden enerjileri şifalandırmam gerektiğini öğrendim. Özellikle karanlık güçlerin önemli görevler için Dünyaya gelecek şifacıları anne karnında öldürdüklerini, ele geçirdiklerini sunumlarda deneyimledik. Desteklerle bir şekilde doğmuş olanlara bebekliklerinden itibaren hastalıklarla, kazalarla travmalar yarattıklarını artık biliyorum.

Bunlardan dolayı çocukları çok önemsiyorum…

Hepimizin Dünyasının cenneti olması dileğimle…

Sevgiler…

Vildan Çolak

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *