Rumuz: KIZIM

Rumuz: KIZIM

Çok uzun aradan sonra danışanlarımın birinden hele şükür bir geribildirim alabildik. Biliyorum, bir şeyleri bilmek ayrı, bildiklerimizi belirli bir düzende yazıya dökebilmek ayrı bir tecrübe gerektirir. Yeni kitabımı yazdığım bu dönemde, yazmanın kolay olmadığını inanın çok iyi biliyorum ama tecrübeler paylaşıldığında başkalarına yol gösterici “ışık” olur. Bundan dolayı, bu yazımı okuyan tüm danışanlarımdan geribildirimlerini yollamaları için rica ediyorum.

Rumuz: Kızım ismini verdiğim danışanıma çok teşekkür ederek geribildirimini sizlerle paylaşıyorum.

“Vildan hanımla 2015 Ağustos ayında çok samimi bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Uygulanan şifa yöntemine akıl erdirmem, anlamam biraz zordu. Ben, o insana güvendim ve sunum açtırmaya karar verdi.

Kızıma, 2011 yılında bipolar teşhisi kondu. İstanbul ‘da çok meşhur bir psikiyatriste 4 yıl boyunca tedavisi için devam ettik. Çok fazla ilaç kullanmasına rağmen tedavi bir türlü ilerlemiyordu. Hep sıkıntı hep sıkıntı. Anne olarak çok çaresiz kaldığım zamanlar oldu.

Kızım iyi bir üniversite kazanmasına rağmen okuyamıyordu. Kendine güvenli, kararlı, çalışkan, azimli çocuğum bambaşka biri olmuştu. Hiçbir şey yapamıyordu. İlaçların etkisiyle zamanının çoğunu uyuyarak geçiriyor; kafasındaki karışıklığı gidermek için sık sık alkole başvuruyordu. Bu yıllar içersinde, bioenerji, reiki, kuantum gibi şifa yöntemlerini denedim. Kızım bunları kabul etmese de, ben gizli saklı yaptırıyordum ama ne tıp tedavisinden ne de enerji tedavilerinden sonuç alamadık.

2015 Agustos ayında sunumu açılmaya başlandı. Kızım eylülde okuluna devam etme kararı aldı. Bir şeyler değişmeye başlamıştı artık. Ben de gözlemliyordum. Ekimde okuluna tekrar başladı. Şu an hiç ilaç kullanmıyor. Çoğu zaman dışarı çıkmakta bile zorlanan kızım için şimdi hayat daha kolay. Tabi ki hayatın içinde sıkıntıları devam ediyor ama baş etmesini biliyor.

Zaten o sıkıntılarla şimdi yaşadıkları aynı değil. Sunumunun açıldığından, böyle bir şifa yönteminden kızımın hala haberi yok. O bu işlerin hep aldatmaca olduğunu savunuyor.

Ben inandım yaptırdım ve kızım şifalandı. Onun bilmesi hiç önemli değil, önemli olan onun şifalanması…

Her gün Allah’ıma şükrediyorum. Benim karşıma Vildan hanımı çıkardığı için… Çok şükür…

Çevremde çaresizliği yaşayan birileri olduğunda anlatmaya çalışıyorum ama hiç bilmeyen birileri için anlatması çok zor. Ben anlamaya çalışmayın, inanın ve sunum açtırın diyorum. Şifalanmamızda bütün emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle…”

Danışanımı, özellikle de bir annenin yüreğini rahatlatabildiğim için çok mutluyum. Sunumda kızının üzerinde negatif varlıkların olduğunu, bunun yanında da büyücüler tarafından ele geçirildiğini, aslında en önemlisi de Dünya için açtığım sunumlarda deneyimlediğim ama henüz Kökcanlandırmak Sunumunun listesine almadığım bir durumun etki ettiğini gördük ve şifalandırdık. Sadece şifalandırdıklarımız bunlar değil tabi ki… Listemizin kontrolünü yaptık ve ortaya çıkan durumlar için gerekeni uyguladık…

Danışanım yazısında daha önce gittiği ve uygulattığı bir çok yöntemin işe yaramadığını ifade etmiş. Ben, her yöntemin etki ettiği, işe yaradığı bir alanı olduğuna inanırım. Bu nedenle, uyguladığı her yöntem bir şekilde iyi gelmiştir ama bu yöntemler “kişiyi ele geçiren büyücüleri veya başka enerjileri” kişinin alanından yollayamadığı için sorunu çözememiştir… Bu nedenle, kişilere etki eden ve en güçlü olan negatif durumlar şifalandırılmadan, başka yöntemlere başvurulduğunda tam çözüm elde edilememektedir.

Hiçbir zaman Kökcanlandırmak Sunumlarının her şeye iyi geldiğini söyleyemem ama kesinlikle, diğer yöntemlerden önce kişilerin benimle çalışmasının gerekli olduğunu söyleyebilirim… Kişilerin, onlara etki eden ağır negatif etkilerin temizlendiğinden emin olması gerektiğini savunmaktayım.

Kökcanlandırmak Sunumlarından sonra, kişilerin psikolojik veya başka terapilere gitmesi hem kendi negatif durumlarının terapiste saldırmasını önleyecektir hem de tedavilerinde daha hızlı yol almalarını sağlayacaktır.

İhtiyacı olan herkesin şifa yolunun açılması ve “Dünyamızın cennetimiz olması” dileğimle,

Sevgiler,

Vildan Çolak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *