Rumuz: MOR

Rumuz: MOR

Hani vardır ya; onu yaparsın, bunu denersin, diğerini dinlersin, okursun, araştırırsın, bir sürü yeni yöntem arar bulur uygularsın, farkındalığın artar, iyidir guzeldir bir süre çare olur, sonra tekrar dibe düşersin!.. Kuyuya düşmüş eşek misali, bilirsiniz hikayeyi çırpın çırpın dur, üzerindeki ölü toprağını atmak için!..

Size de tanıdık geliyor mu tüm bunlar?

Sunum açıldıktan sonra gerçekten “üzerinde ölü toprağı” olmak neymiş gördüm, ölen bir yakınımın, yani atamın etkisi varmış üzerimde (hatta direk içimde); onunla birlikte yaşamaya çalışıyormuşum, rahatlattık.

Kökcanlandırmak Sunumlarında kendini karşıdan, başkası tarafından, kim olduğun bilinmeden canlandırılırken birebir senin kullandığın kelimelerle-davranışlarınla izlemek çok ilginç bir deneyim.

“Nazar, büyü diye bir şey var mı” bu çağda diyen ben, inanmazken bu tür görünmeyen, elle tutulmayan varlıklara, başka boyutlarla tanışıyorsun ve ağrı noktalarına kadar tarif ediliyorsun, sebebini öğreniyorsun, yıllarca tedavi gördüğün hastalıklara minnet duymayı öğreniyorsun, sana bu rahatsızlıklarınla bir şeyler anlatılmaya çalışılıyormuş, geçmişinden gelenlerin, yapılanların temizlenmesi için bir fırsatmış bu…

Mesajı alan şanslılardan sayıyorum kendimi!

Sunum sonunda parmak şıklatır gibi tüm hayatın birden bire hemen değişmiyor, her şey güllük gülistanlık olmuyor ama bir hafiflik hissediyorsun ve ikinciden sonra gelişmeler başlıyor, uzayan çatallı işlerin yoluna girmeye başlıyor, seni ve 1. derece akrabalarını bile etkileyen engeller kalkmaya başlıyor…

Üçüncü sunumdan sonra olacakları merakla bekliyorum.

Herkesin yolu açık, farkındalığı yüksek olsun… Sevgiler:)

Rumuz: MOR

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *