Rumuz: NEŞE

Rumuz: NEŞE

Kökcanlandırmak Sunumu ile tanışmam, facebook da bir arkadaşımın Vildan Hanımın yaptığı bir sunumu paylaşması ile oldu. “Kökcanlandırmak” ifadesi hayatımda ilk kez duyduğum bir tanımlamaydı ve çok ilgimi çekmişti. Büyük bir merakla, web sayfasında verdiği bilgilerin büyük bir kısmını okudum ve çok etkileyici buldum. İçimden, “insan hayatta iken bütün ölülerini rahatlatmadan ölmemeli” dediğimi hatırlıyorum.

Birkaç gün sonra bir arkadaşıma, başıma sürekli garip kazaların geldiğini, çocukluğumdan beri “insan hayatını tehlikeye sokabilecek” bu ciddi kazaların devam ettiğini; ettiğim tüm dualara, yaptığım enerji çalışmalarına rağmen bir değişiklik olmadığını anlattım. Kendisi de bana “İstanbul da Vildan var, senin gibi insanları o şifalandırır” dedi. Bir şeyler beni Vildan Hanım’a doğru nazikçe sürüklüyordu… Ben de kendimi akışa bıraktım.

İlk sunumumu beklemek benim için çok heyecan vericiydi. Aklımda sorular uçuşuyordu: Sistemde enerjiler birbirini nasıl etkiliyordu; İnsanlar bu enerjileri nasıl görüyordu; enerji alanıma etki eden güçler nelerdi?.. Ayrıca, bu benim tekâmülüm; enerji alanımda sadece ben olmalıyı gibi cümlelerim, sorularım, günlerce aklımda döndü durdu.

Neredeyse tüm ailesini kaybetmiş bir insan olarak, atalarımın durumunu da merak ediyordum: Acaba iyiler midir; benim varlığımı nasıl algılıyorlar; benim alanıma nasıl etki ediyorlar; bu çalışma üzgün, sıkıntılı, huzur bulamamış atalarımın rahatlamasına yardım eder mi?..

İlk sunumum benim için çok şaşırtıcı idi. Vildan Hanım, elindeki çalışma listesindeki konu başlıklarını tek tek okudu, alanımda gördüklerini ve yaptığı çalışmaları tek tek anlattı. Alanımda çok sayıda büyü vardı. Bunların büyük bir kısmı atalardan gelen, genetik olarak aktarılan büyülerdi. Bunun yanı sıra arkadaş çevremden bana gelen büyüde vardı. Ayrıca Vildan Hanım, bu sunumlarda benim kişilik özelliklerimi, hayata bakış açımı, yaşamımı da enerjisel olarak görmüş ve bana geri bildirim yapmıştı ( Beni hiç görmemiş bir insanın, ruhumu bu kadar güzel tanımlamasından çok etkilendiğimi söylemek isterim. ) Telefonda devam eden karşılıklı konuşmaların içinde, “üzerinize yapılmış ölümüne bir büyü var mı diye baktım. Sizin boğazınızı sıkan güçlü bir büyü çıktı” dedi. Bu büyünün etkisinin de çalışmaya rağmen devam ettiğini, ikinci sunumda da çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Kendisine sunumdan önce, bu sunumu açtırış nedenlerim hakkında hiçbir bilgi vermemiştim. Ben de kendisine çocukluğumdan beri yaşadığım sıkıntılı şeyleri anlattım ve sunum için teşekkür ettim.

İkinci sunumumda, alana çıkan, öldürülmüş, kaybolmuş, tecavüze uğramış atalarımın durumları hakkında bilgi verdi ve atalarımın rahatlatıldığı söyledi. Sunum genel olarak büyüler, ahlar, beddualar, lanetler, büyücüler ile doluydu. Kendisi bana telefonda geri bildirim yaparken “Üzerinizde çok sayıda büyü var. Bunların tek tek alanınızdan temizliyorum. Bir insanın üzerinde bu kadar büyü olması çok rastlanan bir durum değil.” dedi. Ben de “Hayatımda çok sıkıntılı bir miras davası var. Ailecek sürekli tehdit ediliyoruz. Davanın sonucunda çok sayıda kişi hapse atılacak. İnsanlar dışarıdan mevcut duruma etki eden bir şeyler yapmış olabilirler. Bildiğim kadarıyla büyülerle yakından ilgili insanlar.” dedim. Ayrıca, “iş hayatımda çok güzel teklifler aldığımı, yeni eğitim fırsatları ile karşılaştığımı, sıkıntılı olan sağlık durumumda da güzel gelişmeler olduğunu” kendisine söyledim. Vildan Hanım, “hayatımdaki güzel değişiklikler için çok mutlu olduğu” söyledi ve verdiğim bilgilere teşekkür etti.

Üçüncü sunum da benim için çok etkileyici idi. Bu sunumda da Vildan Hanım elindeki listedeki çalışma başlıklarını tek tek okudu. Enerjisel alanımda olan her şeyi tek anlattı ve şifalandırmak için yaptığı şeyleri ve mevcut son durumunu söyledi. Benim iç dünyamdaki ve çevremdeki durum hakkında her zamanki gibi bilmesi mümkün olmayan çok özel şeyleri bildiğini söylemek zorundayım. “Bir durum yüzünden ağladığımı, bu durumu iç dünyamda şifalandıramadığımı, negatif şeyleri görmek istemeyen tabiatım yüzünden duruma kafamı çevirdiğimi, ama yüzleşmem gerektiğini” söyledi. En azından tüm söylediklerinin doğru olduğunu ve şu anda benim için çok zor olsa da bu durumla yüzleşmek için elimden geleni yaptığımı söylemek istiyorum.

Hiç tanımadığınız bir insanın size iç dünyanızı anlatması çok güzel, bu size kendinizi dışarıdan görme ve büyüyüp olgunlaşma fırsatı veriyor.

İnsan ne kadar zeki olursa olsun, içinde olduğu şeyi bazen çok iyi görüp değerlendiremiyor. Eğer bakmasını bilirseniz bu sunumlar enerjisel temizlik dışında; büyüme fırsatı da getiriyor…

Rumuz: Neşe

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *