Rumuz: PANİK

Rumuz: PANİK

Bugün de bir geribildirim aldım… Danışanıma bu geribildirimi yazdığı için çoookkkk teşekkür ediyorum ve hemen sizlerle paylaşıyorum.

“Merhaba,

Eşimin geçirdiği sıkıntılı bir dönemde Vildan Hanımla tanıştık. Evhamlı yapısı ve yılların birikiminden dolayı yaşadığı süreç eşimi ve tabii ki bizi çok etkiledi. Eski neşeli kişi gitmiş, odadan çıkmak istemeyen biri gelmişti.

Açılan ilk sunumda Vildan hanım eşimin hislerini aynen hissetti. Her şeyin üstüne geldiğini, fazla düşünmekten, endişe ve kaygıdan dolayı nefessiz kaldığını hissetti ve kalbini sıkıştıran durumu söyledi.

Gerçekten de eşim iki ay öncesinde panik atak geçirmişti. Kaygılı ve endişeli yapısını artık kaldıramıyordu vücudu. Aynı anda yüzlerce düşüncenin kafasında dolaştığını söylemişti ve bu durum onu çok yormuştu. Depresyondaydı…

Vildan hanımın açtığı sunumda anladık ki, eşimin bu durumda olmasının sebebi genetiğinden gelen büyüsel etkilerdi. Vildan hanım her sunumu açtığında , eşimin aşırı kaygılı ve endişeli hali azalmaya başladı. Ve son sunumda Vildan hanım, “artık içsel olarak eşimin eski sıkıntılı hali yerine ileri baktığını, iş üzerinde yoğunlaşıp planlar yaptığını” belirtti.

Gerçekten de aynı şekilde, eşim artık işine konsantre bir şekilde hayatına devam ediyor. Eski stresli, evhamlı hali kesinlikle kalmadı. Çok şükür hayata akmaya başladı. Tabii ki şunu da belirtmem gerekiyor ki, Vildan hanımın da tavsiye ettiği gibi , eşim psikolojik destek alarak düşünce yapısını da değiştirmeye çalışıyor.

Vildan hanımı karşımıza çıkardığı için Allaha şükür ediyorum. Vildan hanıma da eşim adıma ve kendi adıma çok çok çok teşekkür ediyorum. ☺

Rumuz: Panik”

Danışanımın yazdığı gibi, eşinin enerjisi değiştikçe bizler bu değişimi sunumlarda görebildik. Sunumlar bittiğinde, eşi bunalımlı durumdan çıkıp işine yönelmişti bile…

Zaten kişinin sunumunu açıp enerji alanına girdiğimizde, o dönemdeki ruhsal durumunu hissediyoruz. Bu nedenle Kökcanlandırmak Sunumları, kişinin şifalanması için aylarca beklenilen bir çalışma değildir.

Sonuç almak, danışanımın olduğu kadar benim için de çok önemlidir. Yaptığım uğraşların, üzerime saldırıların, çektiğim sıkıntıların ağırlığını aldığım geribildirimler, güzel sonuçlar hafifletmektedir.

Bundan dolayı, bana başvuran kişilerin önceden beni “güvenebilecekleri” kadar iyice araştırmasını, sorgulamasını istiyorum ki, sunumlar açılmaya başlandıktan sonra alan hafiflemeden, yani çalışmanın ortalarında çalışmayı bırakmasınlar ve sonuna kadar, bana güvenerek devam etsinler.

Hala sunumlarda enerji alanı ağır gözükürken, kişilerin sunumları yarıda bırakması aslında hem beni tehlikeli duruma sokmakta hem de danışanım için sonuç alınamamasına neden olmaktadır.

Dünyanızın cennetiniz olması dileğimle,

Sevgiler,

Vildan Çolak

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *