Anasayfa » Katılımcı Görüşleri » Rumuz: PAPATYA
Rumuz: PAPATYA

Rumuz: PAPATYA

Merhaba Dostlar,

Kısaca size kendi hikâyemden bahsetmek istiyorum. Her zaman kendimde bir farklılık hissetmişimdir. Hisleri, algıları çok açık bir insanım, aynı zamanda da hayatımda hep bir tıkanıklık, hep bir mücadele söz konusu olmuştur. Doğduğumdan beri gerek hastalıklarla, gerekse maddi manevi çok fazla şeyle boğuşmak zorunda kaldım… Aslında çok yönlü bir insan olmama, elimde pek çok meziyet bulunmasına rağmen bi yerden sonra hep bir engel çıktı önüme. Evet, beni engelleyen bi şeyler vardı, ama neydi bunlar?.. Sürekli araştırdım, okudum, hep bir çıkış kapısı aradım bu içine düştüğüm durumdan kurtulmak için.

“Tamam, kendi ayakları üzerinde duran bir kadınım, kimseye muhtaç olmadan hayatımı idame etmeye çalışıyorum ama neden istediğim gibi bir ilerleme kaydedemiyorum, neden bu kadar içim acıyor, üzerimde neden bu kadar ağırlık var” diye kendimi yerken, bir gün internette tesadüfen Vildan Çolak’ın sitesi çıktı karşıma. Ahlardan, beddualardan, lanetlerden bahsediyor ve bunların hayatımız üzerindeki etkilerinden söz ediyordu. Yazılarını okudum, videolarını izledim ve arayıp asistanından bilgi aldım; “misafir olarak katılıp sunumları izleyebileceğimi” söyledi bana; “belki bir gün giderim” düşüncesiyle adresi aldım, ama nedense üzerinden birkaç ay geçmesine rağmen bir türlü gidemedim. Sonra bir gün arkadaşımı ararken Vildan hanımın asistanını buldum telefonun ucunda; hiç farkında olmadan o numarayı aramışım; hiç bozuntuya vermeden o Pazar sunuma geleceğimi bildirdim..

Gittim… Daha içeri girer girmez sıcacık insanlarla karşılaştım; hiç yabancılık çekmedim; sanki yıllardır ordaydım ve bir anda sunumların içinde buldum kendimi. Çok ilginç bir deneyimdi, tamamen tiyatral bir görüntü vardı ortada; Vildan hanım kişilere yükleme yapıyor, yüklenen kişiler ne hissettiklerini dile getiriyor, buna göre sunumu açılan kişinin durumu çıkıyordu ortaya.

Başta hiç anlam veremeden izledim. Daha önce hiç böyle bir çalışmaya katılmamıştım. Neler olduğunu alamaya çalışırken, Vildan hanım beni yanına çağırdı ve beni de yükledi. Bir anda bütün vücudumda bir titreme, öfke ve asabiyet hissettim; yerde yatan ölü enerjisindeki kişileri göstererek “bütün bu alan bana ait, kimse buraya müdahele edemez” diye haykırdığımı hatırlıyorum. O anda kendime inanamadım; neler yapıyordum böyle, hayır bu ben değildim… Evet değildim, çünkü daha sonra deşifre edildiğine göre “genetikteki bir büyücünün enerjisiyle yüklenmiştim” ve o konuşan “ben değil büyücünün enerjisiydi”; müthiş bir deneyimdi!.. Büyücünün etkisi Vildan hanım tarafından çözüldükten sonra, yine bir anda “ben artık burada olmak istemiyorum” deyip alandan çıktım… Ve o günden sonra bulduğum her fırsatta sunumlara katılmaya devam ettim; gözlemledim; Vildan hanımla uzun uzun sohbetler ettik… Bir buçuk yıldan fazla zamandır katılıyorum Kökcanlandırmak Sunumlarına. Katılmaya başladığımdan beri farkındalıklarım olumlu yönde daha da arttı, aynı zamanda başta Vildan hanım olmak üzere çok güzel dostlar edindim… Bunun için de ayrıca çok mutluyum…

Bu zaman zarfında öğrendiğim şeylerden en önemlisi ise, “ölülerimizin” rahatlatılmasıydı. Ne yazık ki, biz sadece dua edip ruhlarına göndermenin yeterli olduğunu düşünürüz ya, bu hiçte böyle değilmiş… Eğer ölen kişinin huzursuzluğu varsa, bu maalesef torunlarına da etki etmektedir. Canları huzursuz olan ataların, insanların üzerinde nasıl etki ettiklerini bizzat deneyimleyerek gördüm. O yüzden bunu herkesin öğrenmesini ve atalarının “canlarını rahatlatmasını” şiddetle tavsiye ediyorum.

Uzun bir zaman yeterince gözlemleyip, sunumu açılan kişilerin geri dönüşlerini ve nasıl şifalandıklarını gördükten sonra, “benim de artık sunum açtırma zamanım geldi” düşüncesiyle karar verdim ve bir ay önce sunumlarım açılmaya başladı. İlk sunumum özellikle çok ağır geçti, Vildan hanım şamanik transa girdi; üzerimde çok ciddi etkiler çıktı. İçimde ölü bir kişinin etkisi vardı; bir varlık beni ele geçirmişti; atalarımın yaptığı anlaşmalar vardı; katliam enerjileri ve daha neler neler… Bu etkiler beni neredeyse ölüme götürmek üzereydi; ölü gönderildi; daha dört aylık ölen kızkardeşimin kurban olarak verildiği ve hala çok acı çektiği çıktı ortaya… Buna inanıyorum çünkü çocukluğumdan beri kızkardeşim hiç aklımdan çıkmadı; sanki hep benimle konuştuğunu ve benden yardım istediğini hissettim. Onun canının rahatlatıldığı andan itibaren müthiş bir huzur duygusu sardı içimi. Umarım bundan sonra Cennet’te o da huzur içinde yaşayacak… Şimdi burada sayamayacağım daha bir çok etki çıktı üzerimde. En önemlisi ise eşimin bana yaptırdığı çok sayıda büyü… Büyü yaptırdığını biliyordum. Son sunumda ölü enerjisine giren bir arkadaşım, “yaşlı biri olduğunu, kendisini ziyerat etmediğim için bana çok kırgın olduğunu” söyledi, O benim dedemdi. Dedem bana çok düşkündü sağlığında. Şimdi de “ettiğim duaların yeterli olmadığını ve mezarının başında beni görmek istediğini” söylüyordu… En kısa zamanda gideceğim dedemin ve diğer büyüklerimin mezarına; bundan sonra hiç ihmal etmeden…

Aslında daha yazacak, anlatacak çok şey var ama hepsini buraya sığdırmam çok zor. Ara ara size geribildirimler yapacağım inşallah; sunumlarda yaşadığımız tecrübeleri paylaşacağım.

Vildan hanım bizim için ve Dünya için çok büyük bir şans… İnsanlığa ve tüm evrene hizmet için yanıp tutuşan bir insan… Ancak uzaylılardan ve diğer varlıklardan nasıl tehdit aldığını en iyi ben biliyorum diyebilirim; o enerjilerle yüklüyken kendisine defalarca tehdit savurdum çünkü… Buna rağmen yılmadan, tüm gücüyle mücadelesine devam ediyor. Allah uzun ve hayırlı bir ömür versin, hep var olsun dilerim… İyi ki tanımışım, iyi ki Vildan Çolak var…

Kendimize, Dünyamıza gerektiği gibi sahip çıkabilmek umuduyla…

Sevgiler…
Rumuz: Papatya

Not: Rumuz: Papatyanın belirttiği gibi çok ağır sunumları oldu. Onun bu kadar büyük acılar içersinde olduğunu enerjisine girip hissedene kadar anlayamadım. Dışardan hiçbir şey belli etmiyordu; ben de insanların alanlarına devamlı girip onları hissederek yaşamadığım için, sunumda durumunun ciddiyetini gördüm… Kendisine tekrardan geribildirim yazdığı için teşekkür ediyorum… Yaptığım iş, çok zor bir iş ancak aldığım dualar sayesinde azimle ilerleyebiliyorum…Dualarınızın beni koruduğunu biliyorum… Bana dua eden tüm dostlardan Allah razı olsun:)…

Hep birlikte Dünyamıza sahip çıkalım…

Elleri kolları sıvıyarak sorumluluk almak, negatif olanı görüp pozitife çevirmek ve Dünya için çalışmak zamanı, bu zaman!.. Sevgiler:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *