Anasayfa » Katılımcı Görüşleri » Rumuz: YAZBAHÇESİ 2
Rumuz: YAZBAHÇESİ 2

Rumuz: YAZBAHÇESİ 2

Dün yayınladığım geribildirimde danışanım kardeşinin yaşadığı travmanın sunumda ortaya çıkması ve çok kısa sürede bunun kardeşi üzerine yansıması üzerine sizlerle bir paylaşımda bulundu… Aynı danışanım, bu sefer sağlık sorunları üzerine yazdığı geribildirimini sizlerle paylaşıyorum…

 
Daha önce kızına da sunum açmıştık. Küçük kızındaki iyileşmeleri ve bir seneden daha fazla bir süre geçtiği halde kızının sağlık durumunun daha iyiye gittiğini iyi gözlemlediği için bizlere çok güvenmektedir… Kendisine güveni için teşekkür ediyorum…

 
Fakat, belirtmekte fayda görüyorum: Kökcanlandırmak sunumlarında yapılan sadece kişinin alanındaki negatif etkileri şifalandırmaktır; o da benim şifalandırmak için inebildiğim derinlik kadar sınırlı bir alandır. Eğer kişinin hastalığının arkasındaki negatif etki benim şifalandırabildiğim derinliğin içerisine giriyorsa kişilerde olumlu gelişmeler görmekteyiz ama benim sınırlarımın dışında etkiler varsa, tam olarak şifalandırmayı yapamıyoruz…

 
Ayrıca, fiziksel bedendeki bir bozulmayı burada yaptığımız çalışmayla onaramamaktayız. Bunun için kesinlikle tıbbı destek alınması şarttır. Ancak negatif etki kalkınca tıbbi desteği kişilerin daha iyi, daha verimli aldıklarını gözlemlemekteyiz.
“İnsanın kendinden öte sevdiklerine sahip çıkması ve bunu yaparken de onları güvenebileceği ellere teslim edebilmesi gerçek anlamda bir hayat sınavı olduğuna inanıyorum. Sunumlar için geldiğimde bu defa kardeşime sunum açtıracaktım ve kimseye kardeşimin nasıl bir durumda olduğundan ve ismi haricinde tek bir özelliğinden dahi bahsetmedim.

 
Sunum açılırken Vildan Hanım , kişiyi temsilen bir kişi yanına aldı. Temsili kişi kardeşime saç rengine kadar benziyordu ki kardeşim benim zıt bir fiziki yapıya sahiptir. Vildan Hanım , sunum esnasında midesinde , sırtında ve ciğerlerinde etki eden tesirleri şifalandırdı. Kardeşimin yıllardır mide sıkıntıları vardı. Herhangi basit yiyecekleri bile yediğinde mide sıkıntısı çeker ve ardından vücudunda kaşıntılar oluşurdu. Ayrıca yatağa yattığında başlayan öksürükleri ve akciğerlerindeki bronşların sürekli olarak tıkalı olması daimi bir sorundu .

Bütün bunların sunumun hemen ardından bitmiş olması ve sunumun üzerinden günler geçmesine rağmen midesinin rahatının devam etmesi , öksürüğünün bıçak gibi kesilmesi beni şaşırtmıştı. Kardeşimin yaşam kalitesi bir anda artmıştı. Kendi sunumlarımın ardından yaşadığım iyileşmelerin hep kendimi telkin olduğuna inandırmıştım kendimi. Ancak sunumların ardından kardeşimin de rahatsızlıkları şifa bulmuş olduğunu gördüğümde bir kez daha doğru yerde olduğumu anladım.

 
Rahatlıkla diyebilirim ki Vildan Hanım , gönül rahatlığı ile kendimi ve sevdiklerimi teslim edebileceğim ve kapıyı her çaldığımda şifanın orada olduğunu bildiğim kıymetli bir insan.

 
Not : Hayat, sürpriz kapılar ardında tevazu sahibi derin bilgiye ve yeteneğe sahip kalpler ile bana kucak açtı. Dilerim şifa arayan herkese kısmet olur.”
Rumuz: Yaz bahçesi

Dünyamız Cennetimiz Olsun!

Sevgiler

Vildan Çolak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *