Anasayfa » Katılımcı Görüşleri » Rumuz: YENİYOL
Rumuz: YENİYOL

Rumuz: YENİYOL

Bir danışanım uzun zamandır yazmak istediği geribildirimini yazıp yolladı… Kendisine cesurca paylaşımı için çookkk teşekkür ediyorum… Rumuz: YENİYOL olarak yazısını yayınlıyorum… Diğer danışanlarımdan da geribildirimlerini bekliyorum… Sevgiler:)

“Bu yazıyı yazmak benim için ne kadar zor olsa da, benim gibi hissedenler veya “evladı benim gibi hisseden” insanlar için yazmaya başladım.

Ben bir erkeğim ama küçüklüğümden beri erkeklere cinsel olarak akıyordum. İçimin bir kısmı ne kadar kadınlara da aksa, erkeklere karşı hep bir ilgim vardı ama ben bunun doğal bir şey olduğunu düşündüğüm için bi şifa yolu aramaya çalışmadım…

Kökcanlandırmak Sunumunu açtırma niyetim de erkekleri arzulamam değildi…

Geçen sene trafik kazasında abimi kaybettim. Abimi kaybettikten sonra geceleri uyuyamaz oldum. Karanlıktan korkmaya başladım. Geceleri varlıklar tarafından rahatsız ediliyordum. Bu rahatsız ediliş tecavüze kadar uzadı. İşte bundan sonra bi şifa yolu arayışına girdim.

Allahıma bir çözüm yolu bulmak için dualar ettim. En sonunda internette dolaşırken Kökcanlandırmak diye bir siteye denk geldim. Nasıl olduğunu anlamadan bir anda siteye girip işlenen konuları okumaya başladım. Konular tam benim aradığım yöndeydi negatif varlıklar, büyüler, lanetler, beddualar…

Ankara’da yaşayan bir insan olduğum için ve yoğun iş temposundan İstanbul’a gelip sunumları izleme fırsatı bulamadım. Şanslıydım ki, geçen yaz Vildan hanımın asistanını değiştirmesine denk geldim ve bilgi almak için aradığımda Vildan Hanımla telefonda görüşebildim, durumumu anlattım. Bana “abimi kaybettiğim için yaşadığım travmadan genetiğimdeki negatif durumları alanıma çekmiş olabiliceğimle” ilgili şeyler anlattı. Bunun üzerine sunum açtırmaya karar verdim. Esas derdim varlıklar olduğu için erkeklere ilgimi de doğama ait kabul ettiğimden dolayı Vildan hanıma bu konuda herhangi bir şey anlatmadım.

İlk sunumumda çıkan şey beni hayrete düşürmüştü. İçimden adını daha önce hiç duymadığım bir varlık çıktı. Bu varlık dişi varlıkmış ve “erkeklere musallat olduğu zaman kişiyi eşcinselliğe götürüp hayatına sadece erkekleri sokarmış”.

Bunu öğrendiğim zaman şok oldum çünkü gerçekten böyle bir problemim vardı ama bunun hiç varlıklardan kaynaklanacağını düşünmemiştim. Bu varlığı üzerime anne karnındayken almışım. Vildan hanım, annemin babamla arasını düzeltmek için bir muska yaptırıp yaptırmadığını sordu. “Ben nerden bileyim” dedim tabi ki. Anneme sorduğumda ise, “bana hamile kalmadan önce, babamla arası bozukmuş ve bir arkadaşının onu bir hocaya götürdüğünü ve muska yaptırdığını” öğrendim. “İyi halt ettin” diye kavga ettik. Hala iyi bir şey yaptığını savunuyor; ben ise onun yaptırdığı büyü nedeniyle erkekleri arzulamanın acısını yıllarca çektim.

Yıllarca benim olduğunu düşündüğüm duygular tamamen bir varlıktanmış!

Tüm öğretiler eril ve dişil enerjiden bahsederken, yin ve yang sembolünde olduğu gibi, yani herşey eril ve dişil olarak yaratılmışken, eşcinselliğin olması bana hep tuhaf gelmişti ama bu sunumlardan sonra iyice anladım ki, dünyada eşcinselliğin tek sebebi “dişi ve eril varlıklar!”…

Sunumlarımdan sonra bazı travmalarımı çözmem için Vildan Hanım beni NLP ye yönlendirdi ve şu an kendimi hiç olmadığım kadar normal, güçlü ve iyi hissediyorum. Sunumlarım biteli iki aydan fazla oluyor…

Bu yazıyı benim gibi hisseden ama ne olduğunu anlayamayan insanlara bir yol olması için yazıyorum. Umarım bu yazı “hislerinin ne olduğunu anlayamayan, bazı şeylerin normal gibi gözüküp aslında öyle olmadığını anlayamayan insanlar tarafından okunur ve onlara bir yol göstermiş” olur.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *