Anasayfa » Katılımcı Görüşleri » Rumuz: GÜNIŞIĞI
Rumuz: GÜNIŞIĞI

Rumuz: GÜNIŞIĞI

Danışanlarımdan “Rumuz: Günışığı” bizim için güzel bir geribildirim yazmış… Kendisine çookkk teşekkür ediyorum… Mutlu oldum:).. Yaşadıklarından ders çıkartıp yaşamı tekrardan kucaklayabildiği için de mutluyum:)

“Sevgili Vildan Hanım ile “kendim için sunum açtırmamın gerekli olduğunu” bundan yaklaşık bir yıl kadar önce konuşmamıza ragmen, ancak bir yıl sonra “intihar edecek noktaya” geldiğim ve “ruhsal olarak gerçekten çok büyük acılar çektiğim” bir dönemde çalışma yapma kararı aldım.

Bundan yaklaşık beş yıl kadar önce, çok aşık olduğum ve kendisi olmadan yaşayamayacağımı düşündüğüm erkek arkadaşım için bir hocaya gitmiştim ve muska yazdırmıştım. O dönemde, kendisiyle birlikte olmaktan daha fazla istediğim birşey yoktu yaşamımda ve o anki düşüncelerimle yaptığım şeyin doğru olduğuna yürekten inanmıştım. Ancak muskayı yazdırdıktan sonraki dönemde, erkek arkadaşım benden ayrılıp başka bir kişiyle evlendi ve hayatım sonraki dönemde ciddi manada çıkmaza girdi. Duygusal ilişkilerimde “elimi kime attıysam kurudu” diyebilirim. Hayatımdaki olayların akışına ve kırılma noktasına baktığım zaman, yaptırdığım muskanın kaderimi düğümlediğini anladım. Zaten ilk sunumumda oldukça ağır bir enerjiyle, muskanın varlığını gördük. Vildan Hanım alanımda muskayı yazan kişinin, benim enerjimi kendisine bağladığını ve karanlıkla anlaşma yaparken benim enerjimi kurban ettiğini görerek muskanın enerjisini alanımdan çıkarttı ve anlaşmaları iptal etti. Ancak bu tek bir sunumla çözülemedi, ikinci sunumda enerji alanımdan ancak uzaklaştırılabildi.

Sonraki sunumlarda yılan öcü, karanlıkla yapılan anlaşmalar ve evlilikle ilgili atalarımın yapmış olduğu büyüler enerji alanına çıktı. Çok ilginçtir ki, ailemde kuzenlerim de dahil olmak üzere benim yaş grubumda hemen hemen herkes bekar. Evlenen kuzenlerim de boşandılar. Bunun “atalarımın yapmış olduğu bir büyü” nedeniyle bu şekilde olduğunu öğrendik ve alanımdan çıkarttık.

Sunumlar öncesinde evlenme konusunu kafamda büyütürken şu an bu konuyu olduğu gibi kabul etmenin keyfini yaşıyorum. Herşeyin bir zamanı olduğu ve hayatımdaki mevcut güzelliklerin değerini bilip şükretme bilişine geçtim çok şükür.

Son sunumumda alana anne karnı travması çıktı. Annemin hamileliği döneminde aileden aldığı negatif etkileri sürekli anlatmasından dolayı konuyu az çok biliyordum, ancak annemin çektiği sıkıntının atalarımın işlediği cinayetler sebebiyle olduğunu bilmiyordum. Bu konuyu da alanımdan çıkarttık. Ölmüş anneannemin ruhunun sıkıntı içinde olduğunu görerek kendisini mezarında rahatlattık ve mezar ziyareti istediğini öğrendik.

Çalışmalar neticesinde, hayat motivasyonumu geri kazandım, insanlarla olan ilişkilerimde gözle görülür düzelmeler meydana gelmeye başladı, elimdeki nimetlere şükretmeye başladım, alkol alışkanlığımdan uzaklaşmaya karar verdim ve en önemlisi intihar düşüncesinden kurtuldum. Muska konusuna gelince, “kadere müdahale etmeye çalışmanın ne denli ağır sonuçları olduğunu” yaşayarak gördüm. Hayat planımıza güvenmeli, geleni aydınlıkla kucaklamalı, gideni ise aydınlıkla uğurlamalıyız. Akışa müdahale etmeye çalıştığım için ölümün eşiğinden döndüm.

Vildan Hanım’a ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Alanımdaki bir takım enerjilerin sunumlarına en kısa sürede devam edeceğiz. Bu süre zarfında ben de alanımın karanlık bir hale gelmemesi için negatif olan söz, düşünce ve davranışlardan uzak kalmaya kararlıyım.

Yeniden hoşbulduk hayat! “

Not: Bazen ağır birşeyler yaşarız; yaşama akan enerjimiz durabilir, bunalımlara girebiliriz. Durumumuzun nedenlerini ancak “bilgimiz doğrultusunda” değerlendirebiliriz. Rumuz: Günışığının hatası sadece sevdiği erkekle birlikte olabilmek için bir muska yaptırmak oldu, ama başına bela olan esas muska değil, muskayı yaparken “hocanın onun enerjisini kendisine bağlayıp sonra da karanlıklarla anlaşma yaparken kurban vermesiydi”. Danışanımın intihar noktasına gelmesine bu neden oldu. Çağırma büyülerinde kurban olarak verilenler bir nedenle ölüm noktasına gelmektedirler. İşte bu, görünmeyen, bilincimizin göremeyeceği, aklımıza gelemeyecek yaşamın bir tarafı!.. Neyse ki, benim için çok zor olsa da, bu tür anlaşmaları ve o anlaşmalarda yapılan büyüleri enerjilerimle çözebiliyorum. Benim için zor diyorum, çünkü ne kadar şifacı enerjilerle çalışsam da, negatif taraf çıkarlarına aykırı davrandığım için beni görmekte ve benim şahsıma saldırmaktadır… Tüm “gerçekten” şifacı olanlar, tehlikeli bir alanda yol almaktadırlar… Işığa aracı olanlar, böyle saldırılar alabilmektedirler… Bu nedenle, genetik mirastan dolayı şifacı olanların mecburen görevlerini yapmalarını ama genetik mirasları yoksa, kişilerin şifa enerjilerine inisiye olarak başlarını belaya sokmamalarını öneriyorum…

Gününüz güzel olsun… Dünyama sahip çıkıyorum:)

Sevgiler,
Vildan Çolak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *