Rumuz: PARLAK

Rumuz: PARLAK

25 seans regresyondan sonra bir türlü çözemediğim benim için önemli olan bir konuda çare ararken Vildan Hanımın Kökcanlandırmak sitesine rastladım. Okudukça ilgim daha da arttı. Özellikle yöntemin benim üstümden uygulanmayacak olmasından ötürü, hipnotik bir durumda geçmişimle ilgili bir şeyler hissedip/görüp dile getiremeyeceğimden “Zihnim mi bana oyun oynuyor?” diye düşünme olasılığımı, Kökcanlandırmak Sunumu elemiş oldu. Ayrıca enerji alanındaki gerçek sorunun tespit edilmesi çok ilginç ve güvenilir geldi. Hemen arayıp daha detaylı bilgi almak istedim.

Asistanıyla yaptığımız görüşmeden sonra randevu alıp almama konusunda kararsız kalarak -ki sonuçta enerjiler ciddi konular herkese kendinizi emanet edemezsiniz- telefonu kapattım. Aradan 1- 2 saat geçti, bu arada düşünüyorum “Gitsem nasıl olur acaba faydalı olur mu?” diye; derken nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde telefonumda Elif Hanımın numarasına dokunup aramışım. Sonrasında bunun bir tesadüf olmadığına karar verdim ve hemen arayıp randevu aldım. Sunuma giderken biraz endişeliydim “Nasıl olacak, her şey yolunda gidecek mi?” vs vs…

Sunumlar açılmaya başladı; ilk defa böyle bir şeye tanıklık etmiş olmanın verdiği heyecan da vardı. Açılan sunumlardan sonra sıra benim sunumuma gelmişti.

Vildan Hanımın enerjimi yüklediği kişi hissettiklerini, yaşadıklarını anlattıkça şaşkınlığım ve heyecanım gittikçe arttı, o an hissettiklerimi ifade etmem mümkün değil, hayatımda yaşadığım en ilginç deneyimdi diyebilirim.

Gözle fark edilmeyen ama bazı hareketlerimi kısıtlayan bacağımdaki sorun bile beni temsil eden kişi tarafından dile getirilmişti. Özellikle Vildan Hanımın sorunumu bu kadar iyi tespit etmesi, üstelikte hakkımda hiçbir şey bilmeden (adım ve soyadım dışında :)) bunu yapmış olması yönteminin ne kadar gerçekçi olduğunun kanıtıdır benim için. Kelimenin tam anlamıyla nokta atışı yaptığını söyleyebilirim.

Uzun süredir bir varlık tarafından taciz ediliyor, ateş basmaları, sıkıntılar hissediyor ve libidom çok yükseldiği halde kimseyle beraber olamıyordum. Sunumum açılır açılmaz, Vildan Hanım tacizi hissetmiş ve alana mütecaviz cin olarak çıkardığı kişiye –ki ne ben ne de enerjiye çıkan kişi ne olarak yüklendiğini o an bilmiyorduk- “Bu insana ne yapıyorsun?” diye sorduğunda gelen cevap karşısında dona kalmıştım: “beceriyorum”. Tacizcinin bir “cin” olduğu, libidomun yükselme nedeninin de “yılan öcü” olduğunu sunum göstermişti. Çalışmanın sonuna doğru rahatladığımı bariz şekilde hissettim; ertesi gün ise enerjim resmen tavan yaptı, sanki bir adımla başka bir boyuta geçmiş gibiydim.

Şimdi yaşadığım bu deneyimin sonucunu gözlemlemeye çalışıyorum; sunumlarımdan önce yaşadığım sıkıntıyı artık yaşamadığımı bariz şekilde hissediyorum.

Tüm bunların getirilerini de zamanla yaşayacağıma inanıyorum. Vildan Hanıma ve ekibine çok teşekkür ederim…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

İşlemi Yapınız *